[Dev] [PHP] MuOnline

Атака на героя е рандом както и да изродите
 
Влязох 3 пъти с един и същ герой,за повече не знам.

Mephisto:Това е защото на твоя комп имаш ядене (бисквити) ако аз се пробвам няма да стане
 
По темата 10/10 за Mephisto аз сам един от първите който се беше логнал :D :1: изкам да направя предложение на Mepho значи да има пак такава реферал система но тук да не дава кредити а левели или ресове,може би точки или зен а може би от всичко по малко :).Надявам се предложението ми да ти хареса хем така играта ще се разпространи по фаст ;):sun:
 
Както виждаш не е готова играта все още .... за това е в [Dev] (разрапотване) ;)
 
нямам възможност да я пробвам щото не ми я отваря плс мефо дай да скина че ш се разцепя от любопитство или поне сложи снимчици :)
 
за момента хоста е извън строя до няколко дни предполагам че отново ще е up и ще продължа с работата по играта
 
E тогава поне качи снимки :)
 
добра игрица, радва ме ^_^ . има още да се настройва, но като гледам върви добре.
 
очаквах повече все пак мислех мефо за нещо повече но нищо играта пак е добра 6/10 :)
 
много бавно отваря играта.
 
както виждаш е написал че още работи ще се добавят,но играта за сега е в паусе тъй като имам доста работа по други сайтове,пък и работя сам и мисля че няма интерес към играта,да се надяваме да има заинтересовани в бъдеще пък ако има ще се добавят и различни неща не само от му белкем стане нещо различно

буря,гръмотевици,простоии ,нета ми се прееба
 
2 years later "Back to the future". Starting from zero
Screenshot.png

Screenshot-1.png

Screenshot-2.png

Screenshot-3.png
 
Мееега голямата играчка.
Сам ли работиш?
Това направо е лудост... иначе е голяма гъзария.
 
Ще тръгва ли MuPie?

По темата: Много як проект дано стане. Уникално е.
 
Може да използваш ето този Интерфеис според мен ще придаде уникален вид на това което правиш!
screen091815360003.jpg

Много по як е от другия!
WebZen го премахнаха от Клиента като функция защото диабло искаше да ги съди но папките седят все още по новите клиенти
Data/Infertace/GFx/
Само от 1.07V нагоре!
 
Last edited: