[AD] ParadiseMu-Hard 97d99i Exp: 100x Drop: 60%

абе щматка кое сам се заял ? на тебе приятно ли ще ти е да се трудиш за нещо толкова време само за 2 надписа отдоло на footera и някакав лайнар дори и тях да премахне ??

+1
 
аз ли сум сложил тука сървъра ве малоумен?

Желязна логика !!!

Каква е връзката м/у това дали ти си сложил сървърът си тук и че не си оставил credits ?
 
а аз за кфо ли не виждам никаде кредитите на =MASTER=?
 
  • Like
Reactions: Dante
а аз за кфо ли не виждам никаде кредитите на =MASTER=?

по погрешка ти дадох "благодаря" радвай се... а ето от тоя ти пост виждам, че ти си поредното лапе, което като види някои да прави нещо и той го прави... И феликс къде беше казал:
Мда... скоро време и х*я ще ми копират :D
Чудя се ако си сложа етикетче - търся женско дали и те ще си сложат (think) въпреки че търсят мъжко :D

същата работа и при теб..
 
а аз за кфо ли не виждам никаде кредитите на =MASTER=?
Случайно влез във config файла и ми кажи как започва!
Щото почва $devilmu а не $muweb
И второто което е Уеба си е пренаписан от Дамян тай че мисля че мастер няма големи заслуги след като дамян си го е написал.
За това не се прави на ударен а си сложи кредити на Дамян.
 
  • Like
Reactions: airotica
Случайно влез във config файла и ми кажи как започва!
Щото почва $devilmu а не $muweb
И второто което е Уеба си е пренаписан от Дамян тай че мисля че мастер няма големи заслуги след като дамян си го е написал.
За това не се прави на ударен а си сложи кредити на Дамян.

аве дрислио аз не ползвам пренаписания... моята основа е muweb, без да знаеш няма да ми говориш.
 
аве дрислио аз не ползвам пренаписания... моята основа е muweb, без да знаеш няма да ми говориш.
(xaxa)

Хах дрслио вика мисля че във този форум сме за да си помагаме и да се уважаваме.А не да си присвояваме права на Уебове и незнам си какво още както икаш не слагай кредити но и твоят ден ще дойде.Не те заплашвам просто казвам че такива като теб винаги си получават неблагодарничеството двойно повече.Я кажи какви са ти правата на ParadiseMu поне знаеш ли какво стои зад думата права.Замисли се малко в този живот бе момче.Даже и коментари не заслужаваш според мен.