[Req] Online Time/Stone/Rena exchange

krisikaradzhova

New Member
Joined
Mar 2, 2015
Messages
14
Reaction score
4
Здравейте! Имам нужда от помощ за да добавя Online Time exchange, Rena & Stone
По възможност Online Time & Stone да дават кредити, а Renata zen. Става въпрос за 97d+99i Hard сървър. Ще съм ви крайно благодарна ако ми помогнете. Благодаря предварително.

Hello! I need help about adding Online Time/Rena & Stone exchange.
If possible Online Time & Stone Exchanging for Credits, Rena exchanging for Zen. It's for server Hard 97d+99i. I'll be so thankfull if you help me. Thanks in advance.
 
Също така искам да попитам дали има някаква възможност и каква е тя да се направи баланс на героите в 97d+99i.

Also I want to ask, is there any way to make balance on charecters in 97d+99i?
 
Също така искам да попитам дали има някаква възможност и каква е тя да се направи баланс на героите в 97d+99i.

Also I want to ask, is there any way to make balance on charecters in 97d+99i?

Балансът е трудна задача. Пробвай да нагласиш различен брой точки за различните герои.
 
Балансът е трудна задача. Пробвай да нагласиш различен брой точки за различните герои.

Ами направила съм ги така - 350 за BK / 400 SM / MG+ME - 450 да дава на всеки рес.
 
По моята логика би трябвало да е така бк<елф<см<мг. Тоест бк да взема по малко точки от елф и т.н.

А колкото до главният ти въпрос, из форума мисля че съм виждал тема за размяна на време за кредити мисля, не е толкова сложно да смениш да дава зен за рена, разгледай форума.
 
По моята логика би трябвало да е така бк<елф<см<мг. Тоест бк да взема по малко точки от елф и т.н.

А колкото до главният ти въпрос, из форума мисля че съм виждал тема за размяна на време за кредити мисля, не е толкова сложно да смениш да дава зен за рена, разгледай форума.

Гледах, пробвах няколко варианта и нищо..
 
Какъв баланс на 97д (think) :D Все още търся такъв балансиран сървър!
 
Добре хайде обърнете внимание на останалото, за което попитах - Online Time Trade / Stone Exchange for credits / Rena exchange for zen
 
Може вече да се изтрие/заключи темата. Благодаря искрено за помощта на: ivowe3