[Release] New Line Design

1611589Q.png


Копирах от псд-то и го направих с paint, освен да напиша "Credits: mi7aka" ? (rofl)
 
Ако искаш да ти го дам (think)

Аз искам :D
Мене си ме кефи дизайна... Не е нещо претрупано и зареждащо 10 минути. 10/10
 
Last edited:
аве ей нооб VicouS ли си къф си там слабо ме интересуваш смотано лапе зело 1 псд махнало малко картинки и виште ме кой съм ас кой си ти ве боклук отрепка смотана ..

П.С. виж кфо е яко да те критикуват ;]
 
много s1mple ... вече секи праави 2 квадрачета и се има за дизайнер вари се скрии с Photoshop Cs2 daje ne e cs 2 a imageready 2 ^^

Не че нещо но ти твоя уеб ? да е по добър от този ? това е просто устроен уеб ... твоя кат си копирвал от секи ? някой да ти казва нещо
По темата : 10/10
 
аве ей нооб VicouS ли си къф си там слабо ме интересуваш смотано лапе зело 1 псд махнало малко картинки и виште ме кой съм ас кой си ти ве боклук отрепка смотана ..

П.С. виж кфо е яко да те критикуват ;]


Аз пък мога да ти кажа че това е негово тфорение, лично аз му следях развитието , давах му хеадъри и хеадъри но той се спря на това . Несъм много сигурен но мисля че не се е възползвал от никфо .PSD
 
Ex7a3u въобще не ми пука дали си мислиш че съм копирал защото не съм КАТО ТЕБЕ!
Това си е чисто моя идея дори Dungeon има псд-то още като си мислих че нищо няма да излезе.Той и пафата знаят че не съм копирал от никого нищо.Единствено хедъра взех от на AriethMu Season 5 Клиента ;)
 
Ex7a3u въобще не ми пука дали си мислиш че съм копирал защото не съм КАТО ТЕБЕ!
Това си е чисто моя идея дори Dungeon има псд-то още като си мислих че нищо няма да излезе.Той и пафата знаят че не съм копирал от никого нищо.Единствено хедъра взех от на AriethMu Season 5 Клиента ;)

чакаме следващия ъпдейт (devil)
 
Ex7a3u въобще не ми пука дали си мислиш че съм копирал защото не съм КАТО ТЕБЕ!
Това си е чисто моя идея дори Dungeon има псд-то още като си мислих че нищо няма да излезе.Той и пафата знаят че не съм копирал от никого нищо.Единствено хедъра взех от на AriethMu Season 5 Клиента ;)

даже го питах от къде е взел хеадъра :) @Ex7a3u според мен дизайна не е кой знае какво но все пак и го е коднал може да няма големи умения да кодва затова ако направи един хубав дизайн надали ще го кодне :)

10/10 ;]
 
Абе някой навит да го коднем, че ме мързи сам (think)
 
брат като погледнах папка img и се исплаших.. особенно като погледнах index-a пална каша така и невидях 1 фон на 1 таблица като се препални текста ко стаа... почва да излиза извън картинката и тогаа ко праим??? не става братле ....
 
брат като погледнах папка img и се исплаших.. особенно като погледнах index-a пална каша така и невидях 1 фон на 1 таблица като се препални текста ко стаа... почва да излиза извън картинката и тогаа ко праим??? не става братле ....

Ем не стана много сполучлив (nqh) нищо не се разтяга ама едва ши си напрайш по-малки модули и готово (sun)
 
не братле разрежи го на части и го подреди ш стане по добре
 
не братле разрежи го на части и го подреди ш стане по добре

Mne nqma.Probvah i zaridi razpolojenieto na menutata sa ebaa :D
ps.: v daskalo sam no phonetic xD