[Release] MuWeb by Lisko and Astra

web secure : 95%

screen : http://lostbg.com

credits :

lisko for teamplate
bupyc for secure
mephisto for code
darksteam.net for some codes
astra for edit.
dont remove credits.

download : http://files.filefront.com/muweb+by+lisko+and+astra+2rar/;13848819;/fileinfo.html

no have bugs,hols,shels

п.с : хакерите който смятат че сайта няма защита да свалят горе посечения сървър.

хубав уеб но регистера не бачка :( смених от друг сайт пак не бачка ако някой може да помогне
 
хубав уеб но регистера не бачка :( смених от друг сайт пак не бачка ако някой може да помогне

Намери ме на скайп neogame72 :p
 
абе но можеш ли да четеш че веба е пълен с дупки и шелове
 
Не знам как изчислихте, че е изчистен този уеб...не знам как изчислихте каквото и да е спрямо сигурността му...

да бъда по ясен.. дръпнах го...първия файл, който отворих..

Нека обесня нещо просто.

Отивате в Mozilla Extensions(addons), дърпате един Cookie Editor, намирате сайта, който използва тази страница

Таргетвате бизквитките.
administrator ; administratorpass ; securitycode

Тъй като страницата проверява и филтрира тези променливи ПРЕДИ те да са декларирани и следователно при, нужда въвежда бизквитки, тяхната външна модификация не се спира тъй като те са Клиентски Константи за разлика от сесиите.

Мързи ме да преглеждам целия код, до този извод стигнах преглеждайки 3 файла. Тествах с logs.php?log=LOGTYPE :)

Какви стойности ще сетнете за горните 3 бизквитки НЯМА значение. Три единици става. Пак ще минете. Не ми се проверява дали се използват някъде, а, ако е така... можете да си инджеквате на воля..

-Azz
 
не знам как изчислихте, че е изчистен този уеб...не знам как изчислихте каквото и да е спрямо сигурността му...

да бъда по ясен.. дръпнах го...първия файл, който отворих..

нека обесня нещо просто.

отивате в mozilla extensions(addons), дърпате един cookie editor, намирате сайта, който използва тази страница

таргетвате бизквитките.
Administrator ; administratorpass ; securitycode

тъй като страницата проверява и филтрира тези променливи преди те да са декларирани и следователно при, нужда въвежда бизквитки, тяхната външна модификация не се спира тъй като те са клиентски константи за разлика от сесиите.

мързи ме да преглеждам целия код, до този извод стигнах преглеждайки 3 файла. тествах с logs.php?log=logtype :)

какви стойности ще сетнете за горните 3 бизквитки няма значение. три единици става. пак ще минете. не ми се проверява дали се използват някъде, а, ако е така... можете да си инджеквате на воля..

-azz

абсолютно прав си :) ... всичко става за това трябва да се направи на session, а не на cookies :)
 
абсолютно прав си :) ... всичко става за това трябва да се направи на session, а не на cookies :)

и бизквитки са вариант, но да се третират като потребителски променливи ...
 
пишеш в тема от преди 1 година дееба.. естествено, че линка няма да е активен
 
споделям мнение .. не ти давам акъл ^^ аз моя не си го давам ^^
OMG! sNG не се прави на интересен след шасечка (wow)
Ама нормално, остава и на васко да се праи . . .
апък и може преди още да не се е бил надъл толкова :D
 
Last edited: