[Req] MuWeb 0.8

t0sh1

New Member
Joined
Feb 3, 2009
Messages
26
Reaction score
1
Имаше във форума за сваляне някакъв уеб с скин подобен на този www.emeraldmu.com | 523: Origin is unreachable само, че беше някакъв червен ако може линк защото сега не го откривам...
 
pi4 tozi web ako be6e tvoi 6te6e li go dade6 na nqkoi to4no tozi nema da go zeme6 no ako potursi6 moje6 da nameri6 kato na tozi www.devilmu.org
 
Това не е ли същия уеб ?Само че Felix е нарпавил промени в/у дизайна .
 
pi4 tozi web ako be6e tvoi 6te6e li go dade6 na nqkoi to4no tozi nema da go zeme6 no ako potursi6 moje6 da nameri6 kato na tozi www.devilmu.org

Този на ДевилМу уеба как се казва ? Имали го сложен някъде из форума ? Дайте Линк ? Защитен ли е? Добър ли е?
 
ас съм напрайл 1 сайт като този който иска сайта да ми пише skype
Skype : Profile86
 
Все пак няма ли някои ,които да сподели този сайт без да иска $$ xD
 
Тц.... тфа е Escape Mu Web от LiskO & mepho с малко рескин от мене.

btw ако го намериш гледай да не го докарваш много като на emerald...
 
Last edited:
То е ясно ,че няма да направя същия рескин спок ;) ма някой да го шарне това.
 
Няма да го шарне никой :D Долкото помня преди време имаше нещо като правило да не се повдига темата за този web ....
Като се разровиш може да видиш че не си 1-вия...
 
Знам ,че много хора го търсят ,но все пак ако някой го намери и има намерения да го сподели да пише скайп:giggless777
 
XaXa XaXa много смешно с вграден троянски кон и толкова много дупки по сайта че няма начин да се изчистат никога :D

П.С. мерси че го сподели ама не трябва да праите такива неща като троянци :)

tc... bitdefender-а ми (лицензиран) не ми засича...
 
Web 0.8 By D3nKa7a/includes/adodb/tests/test3.php Firefox Забранен: Backdoor.PHP.C99Shell.ae Незнам sNG това каза Касперски докато пробвах да го драпна(само за да видя за кфо спорите) Xena правси има си троянец, бекдорр и шеел!
Което значи неслагайте, че да си немате ядове сега някои Модератор/Админстратор да прецени какво да прави с тази тема!
 
giggless е напълно прав тук сме за да си пмогаме а не за да се прецакваме!!!!
Модератор/Администратор моля да види темата и ако трябва да махне линка на web-a с вирусите(засечени с Kaspersky), който изредих горе!!
 
Да бе .. аз не съм си погледнал антивирусната.. има троянец вярно !
 
Мда има троянче, че и Backdoor ^^ AVG Internet Security ми го засече... усещам, че пича иска да си направи ташак с нас :D
 
Last edited: