[AD] MuToolz 97d99i Exp: 150x Drop: 70%

Пиша XXXX,защото това е личният Skype на XTYLING,а не този,който го имате всички.
И lubo555 недей ми говори "бившият" оунер на мутоолз,защото ти си 1 нещастник,който се опитва да вкара хора в сървъра си като копирва име на друг сървър..
И поне като копирваш име на сървър,да го беше направил на ниво,а не да го излагаш с най-грозния сайт и най-убитите файлове..даже и защита няма кат хората пълна трагедия,ламер нещастен..
Ей дрисльо ;) много от хората във форума ме познават, занимавах се с му когато още ти беше в на баща си спаружените та*аци. ;) Да ти е ясно. Затова вземи си трай най-добре, и не у*ирай на хората темите защото си пълна мишка..

А това до името на сървъра, поне съм питал дали мога да го ползвам, повечето не биха го направили.Само пълни недоразвити мозъци като твоя свързват играта с реалния живот. Никакво предимство не е да имаш сървър.

Не се занимавам само с му, това че съм се върнал в играта чрез пускането на сървър не означава че съм зарибен.

Попринцип не ме интересува мнението на останалите затова не пуснах аз темата, и не посещавам форума от доста време (не се обиждайте познатите).
 
Last edited:
Само усирате името на сървъра :eh: Ии все пак като си се занимавал толкова време с му 'навътре си с нещата' ще е хубаво да си сложиш поне античийта на пинкоф.. ^_^ @битиви , Всички права запазени /аухахахуаххаа/ ДА ЖИВЕЕ ХУМОРА!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Само усирате името на сървъра :eh: Ии все пак като си се занимавал толкова време с му 'навътре си с нещата' ще е хубаво да си сложиш поне античийта на пинкоф.. ^_^ @битиви , Всички права запазени /аухахахуаххаа/ ДА ЖИВЕЕ ХУМОРА!

Tия дни слагам playsafe че си я изкарах от архивите. Не усирай на хората темите (ползвателю на девилму уеб който триеше преди време - credits damian -).

Както и да е няма да се усираме, все пак казах не ме интересува чуждото мнение. Разберете че това е игра, доста от хората във форума са се вживяли. Мен играта не ме интересува просто ми е хоби.

Стегнете се и си гледайте бъдещето, има много по важни неща. Това което е е във форума не е живота.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: alexana
Tия дни слагам playsafe че си я изкарах от архивите. Не усирай на хората темите (ползвателю на девилму уеб който триеше преди време - credits damian -).

Както и да е няма да се усираме, все пак казах не ме интересува чуждото мнение. Разберете че това е игра, доста от хората във форума са се вживяли. Мен играта не ме интересува просто ми е хоби.

Стегнете се и си гледайте бъдещето, има много по важни неща. Това което е е във форума не е живота.

Приятелю почваш да ставаш смешен. :)
 
Приятелю почваш да ставаш смешен. :)
Ако имаш някакъв проблем пиши ми на ЛС, не съм ти усирал темите за да усираш моите.
 
Дори не мога да влезна в сайта
 
сайта е зле
DevilMu Web + дизайна на MuWeb 0.8
колкото до съвръра дроп рейта е много според мен трябва да е г/д 45-55%
както и инвазията да не на 1 час по добре ще е 4-5 часа
следващото е за типъ на сървъра никаде не е казано какъв е PVP или NON PVP ако е PVP не виждам смисъл от 8то правило
така след това е ред на точките на левел много са 300-350 мисля че ще са достатачно
други малки подробности около сайта
махнете DLто от ранкинга
също сменете снимките на геройте защото не са за 97d

пожелавам успех с развитието както на вас така и на всеки сървър без значение от играта

PS: това май е най дългото ми описание (rofl) а и дано прочетете и оправите всичко :)
 
Успех със сървъра!
ПП: ПИШЕ СЕ "КОПИРАМ" , А НЕ "КОПИРВАМ" !!!
ПРОСТ НАРОД - БЕДНА ДЪРЖАВА !
 
  • Like
Reactions: RaFa
сайта е зле
DevilMu Web + дизайна на MuWeb 0.8
колкото до съвръра дроп рейта е много според мен трябва да е г/д 45-55%
както и инвазията да не на 1 час по добре ще е 4-5 часа
следващото е за типъ на сървъра никаде не е казано какъв е PVP или NON PVP ако е PVP не виждам смисъл от 8то правило
така след това е ред на точките на левел много са 300-350 мисля че ще са достатачно
други малки подробности около сайта
махнете DLто от ранкинга
също сменете снимките на геройте защото не са за 97d

пожелавам успех с развитието както на вас така и на всеки сървър без значение от играта

PS: това май е най дългото ми описание (rofl) а и дано прочетете и оправите всичко :)

Здравей! По повечето от написаните неща се работи, особено инвазиата :) Според правилата сървъра изглежда е PVP. Да, за 8-мото правило ще се гласува казал съм го преди 2 дена.

Devilmu web ? wtf ?

Изключително много се радвам на такива постове, на хора които знаят какво пишат.