[Release] MuServer Season 4

Status
Not open for further replies.
Значи оправих го.. смених датабейсите, dataservers, exdb с тези от файловете от 1-вия пост и стана, но сега имам друг проблем... Когато влезна и цъкна на сървъра ме изхвърля.... :( :( Как да го оправя? :(
 
Оправи ли си main.exe ? Serial-а и IP-то трябва да са като на Server-a !!!
 
Може ли да ми препоръчаш добър хекс едитор? Че този, който използвам се оказа калпав и след сериала в маин.ехе добавя още някакви си работи.. :d
 
Вече не ме изхвърля, но за сметка на това когато цъкна на сървъра и чакам да се появи полето да въвеждам ацц и пасс, но полето така и не се появява....
 
Имам странното усещане че целия този филм в който си се вкарал е заради микса с dataserver`s, exdb които си ползвал от първия пост и тези които Shaker пусна и аз пооправих.
 
Сега ще пробвам всичко наново.. В тези, които ти си пуснал само 2 датабейса се ресторват нали?
 
Да само 2. Ако трябва да сме точни Shaker ги пусна не аз :)
 
Да така е. Моя грешка! Извинявам се! Дано този път стане вече ::d:
 
Разгеле тръгнаха.. :party: Обаче всичко е на корейски и неможе да се мове никъде и не изписва левела на 3-тия клас.. ::D: Най-трудното поне мина... ::p:
 
Last edited:
имам един проблем когато си сваля крилата немога да ги сложа (3 лвл крила)
 
файловете работят чудесно, но е наложи да сменя DataServer1 и DataServer2 с eDataServer. Реших си всички проблеми :). Може ли само да попитам, защо хората от вънка виждат сървъра, но когато се опитат да влезат на вторият конект им дава дисконект, а аз мога да влизам. Всички портове са отворени и аз сам направил сървъра с локалното ИП - 192.168.0.3. Нали така трябва?? Понеже си взех нов рутер ама на тоя нещо му има.... o_O - D-Link DI-524.
 
файловете работят чудесно, но е наложи да сменя DataServer1 и DataServer2 с eDataServer. Реших си всички проблеми :). Може ли само да попитам, защо хората от вънка виждат сървъра, но когато се опитат да влезат на вторият конект им дава дисконект, а аз мога да влизам. Всички портове са отворени и аз сам направил сървъра с локалното ИП - 192.168.0.3. Нали така трябва?? Понеже си взех нов рутер ама на тоя нещо му има.... o_O - D-Link DI-524.

По тоя начин сърврърът ти върви без грешка, но за да могат да влизат и хора от нета трябва да си направиш сървъра с реалното ип. Преди да почнеш да слагаш реалното ип трябва да си направил още 1 network adapter и да си вкараш реалното ип в него. Погледни ей тази тема ЦЪК
 
имам един проблем когато си сваля крилата немога да ги сложа (3 лвл крила)

Ако си направил героя си през мумакер-а 3-ти клас, значи е от това! Играта не зачита, че куестовете са изпълнени, ако си ги направил през мумакер-а....
 
Да питам.. как се оправя бъга с левела на 3-тия клас? И ако нямой може да ми каже къде е Priest Devin? :wasntme:
 
Добавих го, минах куеста, но не могат да се слагат 3-ти лвл крила.. :(
 
Last edited:
Защо от *_cs ?
406 0 0 130 134 3 //Priest Devin
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.