[Release] MuServer Season 4

Status
Not open for further replies.
най-вероятно може днес/утре да пусна 1 тестов сървър.. за хората който са от форума .. всеки да влиза например и да тества свободно за евентуални бъгове и да ги репортва в някаква тема :) след това ще пусна репак.. защото дребните неща който са поправени вече стават доста.. и му изтървам края в тази тема :),а и мисля ..,че идеята за малък тестов сървър за хората от форума не е зле :)
 
най-вероятно може днес/утре да пусна 1 тестов сървър.. за хората който са от форума .. всеки да влиза например и да тества свободно за евентуални бъгове и да ги репортва в някаква тема :) след това ще пусна репак.. защото дребните неща който са поправени вече стават доста.. и му изтървам края в тази тема :),а и мисля ..,че идеята за малък тестов сървър за хората от форума не е зле :)

True, but as a user i must say this, can you post in english, cus most of the fixes i saw you put them in bulgarian , and im not against that in anyway or trying to offend you, but translating is one problem, using google translate its a bigger problem because after they translate what you say we have to decifer the english is written, so can you please also post in english for the rest of the users.
 
moga.Da.prdostavq.mashina.ZA.testove
 
остава да оправите файловете и на ново релийзнете файловете че тва пълна каша стана тук в постовете.. също видях че има също проблем с петовете ли какво беше дето крашвало ГС-то трябва да се оправи и направо браво за файловете ще стане .. ГГ на всички които помагат на DarkMaster да си дооправи файловете
 
Give me your skype and i'll make your server no crash :)

Thanx, but i don't need now :D
Mine friend helped me and now everythink is working perfect.

BUT :
1. I cannot drop any items (what command i should use?)
2. Socked items don't work for me.
 
Thanx, but i don't need now :D
Mine friend helped me and now everythink is working perfect.

BUT :
1. I cannot drop any items (what command i should use?)
2. Socked items don't work for me.
But man i more need your skype whould you like to give me it? --> :nod:
 
а за машина за .. тестове мисля да използвам моето пс.. ,защото все пак ми трябва постоянен достъп за бърза реакция.. иначе ГС-а не крашва :) няма проблеми за 2 дни не е крашвал
 
а Raklion има ли го? И другата ми молба : Дарк сори че пак теб ама може ли да ми пратиш скрииншот как държиш Flamberge или може да го знаеш като Sword of flame

Еми щом е сезон 4 има раклион, а доколкото молбата ти досещам се за какво искаш скрийн, да видиш дали има visual bug на flamberge ^^ значи това с бъга не е от файловете а от клиента а по принцип в s4 клиентите няма такова нещо :mm:
 
My GameServer is crashing. And yes i have windows xp , and yes i have .net Framerwork 2.0 and yes I dont know crap about how to fix it :D, So can someone help me please.
 
install all .netframeworks.. you need to have 3.5
 
оправих някой маймунджълъци по ДБ.. вкарах ранкинг и евен ДБ-тата в ДБ-то муонлайн нанесени са доста корекций след малко ще дам линкче :)
 
оправих някой маймунджълъци по ДБ.. вкарах ранкинг и евен ДБ-тата в ДБ-то муонлайн нанесени са доста корекций след малко ще дам линкче :)

Translated with google translate.

Fixed on a maymundzhalatsi DB .. and even scored ranking dB th in dB, it is well placed muonline adjustment will shortly give linkche
 
а за машина за .. тестове мисля да използвам моето пс.. ,защото все пак ми трябва постоянен достъп за бърза реакция.. иначе ГС-а не крашва :) няма проблеми за 2 дни не е крашвал

gs-то няма да ти крашне и след 100 дни, ако играят по-малко от 10 човека. Не може да се каже дали е стабилно, докато не са се натресли 100-тина играча онлайн.
 
не се притеснявай :) ще го видим..,но ще видиш,че няма да крашне.. а и по-горната идея отностно краша е.. ,че в началото при определен релоад крашваше, но това го оправих имаше грешна настройка

п.с правя последни тестове преди да архивирам файловете:)
 
gs-то няма да ти крашне и след 100 дни, ако играят по-малко от 10 човека. Не може да се каже дали е стабилно, докато не са се натресли 100-тина играча онлайн.

При мене има по 40-80 онлайн макс най много вечерта и от 2 дни не е крашвал дано да е така и за напред ...
 
Status
Not open for further replies.