[Release] MuServer 98r

Незнам за вас да ли е от значение но имам едни фаилове 98r ушш некои ако му се занимава да ги пробва ЛИНК:

http://4storing.com/eb3zq/512cd28e24a992d6b13322cdc609594e.html

http://files.filefront.com/muserver98rrar/;1307090

Дано сам ви помогнал несам ги тествал немам вереме!

За те зи фаилове на DarkMaster имали начин да се мятат герои сеедно сам 1 рес рескам истривам херото правя ново с същото име ресвам и имам и парвия и втория рес???
 
Last edited:
а да попитам как да адна boneblade? и да оправя movera защото трябма да се пише по няколко пъти къде искаш да те премести
 
Last edited:
За те зи фаилове на darkmaster имали начин да се мятат герои сеедно сам 1 рес рескам истривам херото правя ново с същото име ресвам и имам и парвия и втория рес???

:(think): да ако може кажете
 
тая версия само 1 бъг и намерих като си сложе СМ-то МС и като го биеш му правиш Мисс без значение колко реса е ако някои знае как да го оправя да пише
 
Мана шилд бъг. Ми отваряш гейм сървъра с Gs Editor едитваш мс-то на колко ене и аги да ти дава 1% отгоре мс и си готов :mm:
 
аз лично не знам как са файловете и сега мисля да разбера :) иначе 10/10 както винаги ;)
 
Хора за мене истенсите 98р на Дангерлинк са версия 96y или 97y непомня + пач!!!
 
Много ми харесват тея файлове, давам оценка 10/10:happy::happy:
 
Last edited:
Някой ще отговри ли на въпроса ми ? Има ли Dark Lord в тази версия ?
 
Някой ще отговри ли на въпроса ми ? Има ли Dark Lord в тази версия ?

Няма, DarkLord-а го има от 99b версии и нагоре..
 
Имам следния проблем с Клиента!Немога да махна това "Наи горе кадето пише DangerLink"

Благодаря ви предварително ::):
 
Имам следния проблем с Клиента!Немога да махна това "Наи горе кадето пише DangerLink"

Благодаря ви предварително ::):

Аз мойто го смених, направо копирах от 1 клиент на 97d+99i и ги сложих на този някои папки в /Data. Незнам точно коя е тази аз копирах всичките World, Object, Interface и някои local, ако не се лъжа.
Аз имам друг проблем. Търсих за тези "212,178 и т.н." монстери в МСБ-то, но не ги намирам. Предполагам, че самото МСБ е прецакано, но като го върна както си беше от самото начало си тръгва без проблем.
 
Last edited:
е така ще се развали и дизаина а аз не искам!
 
Ами почвай с MUimgGUI в LOCAL, LOGO или Interface папка е. Само с това мога да ти помогна не помня точно кой беше файла.
 
Имам следния проблем с Клиента!Немога да махна това "Наи горе кадето пише DangerLink"

Благодаря ви предварително ::):

Теглиш си Mu Skiner и търсиш в папктата Data за това изображение като го намериш го изтриваш или просто го заместваш с нещо (може дори да направиш едно празно .png и да го сложиш за да не се прецака нещо ;) )
 
Претърсил сам навсякаде! и ..... няма нищо такова! -.-
 
Ето потърсих го заради теб, било е папката Logo. Прикачил съм 1 архив по долу.
 

Attachments

  • Logo.rar
    2.3 MB · Views: 37