[Release] MuServer 97d + Season 3 and 4 Items

хмм на мен не ми даде никаква грешка и си тръгна всичко перфектно,но не съм пъснал още защото няма WebShop и ако може заеми се вярно ...
 
тия файли са мои и как са стигнали до тука нз и не са 97д а са 97r+1.00 или 98 непомна кво беше точно файловете са оригинални и са на Lamersland едно време :D даже и ип-то във файловете е мое :D се тая ползвайте аз мислех да ги продавам :D
 
мм добри са файловете мога да спретна 1 хардче на тях че всех още 1 мощна машина:)
 
спретнете 1 WebShop и тогава сървър иначе няма смисъл, ама ако си решил дай си скайп лешо
 
тия файли са мои и как са стигнали до тука нз и не са 97д а са 97r+1.00 или 98 непомна кво беше точно файловете са оригинални и са на Lamersland едно време :D даже и ип-то във файловете е мое :D се тая ползвайте аз мислех да ги продавам :D

Той този ми каза че той ги е правил 1-2 години не си спомням точко колко каза и ги продал на 1-2 големи сървара и до колкото си спомням каза че единия сървар на който ги е продал е DarkWorldMu ся нямал кво да прави и за туй ги реалеснал :)
 
те тия файлове, не съм ги правил аз а са на Svogelan.net и те пускаха сървър с тия файлове и после ми иг дадоха

by:FasTRuNNeR
 
Last edited:
back2me намери ме в скипе blade_pzzz тряяш ми имам проблеми с филесса мерси много !!!
 
Как мога да направя като умра във стадиум да ме ражда там кадето съм умрял не във затвора
 
10/10 ще пускам сървър с тях но как да адвам новите итеми през едитор или ?
 
Добри са файловете ето и един добар сервер от тях:

Сайт: Lan-MU Hard!
 
Can someone add new CLIENT link because this link is DEAD :(
 
хора линка за клиента не бачка
 
hora linka na clienta ne ba4ka

Пиши на кирилица

По темата : Готини Файлчета !!! И за линка трябва го оправе този който е пуснал темата.