MuOnline

sNG ти направо нервиш некой път.. Все се изкарваш философ и като нещо повече..
Нищо лично
 
sNG ти направо нервиш некой път.. Все се изкарваш философ и като нещо повече..
Нищо лично

Покажи ми един пост, в който се пробвам да покажа това.
Май проблема е, че вие си въобразявате такива неща, а?
Искрено и лично.
 
Покажи ми един пост, в който се пробвам да покажа това.
Май проблема е, че вие си въобразявате такива неща, а?
Искрено и лично.

sNG наистина доста се надуваш... което не е хубаво.
 
  • Like
Reactions: mi7aka2
sNG наистина доста се надуваш... което не е хубаво.

Няма нищо, скъпи. Случва се с всеки.
dont_worry_honey_ill_wait_until_af_mousepad-p144754538804835271trak_400.jpg
 
Защо толкова се заявате с sNG ?
 
Защо все съм ви в устите...? :D:

Прости се дразня в този форум един като почне се заява и друг почваа,а ти си разбираш от работа и помагаш колкото можеш и тем подобни..Марзи ме да пиша :D :cool:
 
Infinity наистина имат fake играчи, но освен fake си имат и 200+ редовни, това ви го гарантирам. Имах дълаг разговор със собственика му и си поговорихме бая за сървърите. Infinity е на платен хост сървър на escom.bg които предлагат реклама за всички техни потребители както и world wide. За мен в Mu Online все още има хляб, въпреки че не е като едно време, но тогава просто БГ сървърите се брояха на ръка. Мисля че ако се съберат играчите от сървърите на потребителите само на този форум ще получим минимум 1500, това е само от тук. Като сметнем и някой от по-големите стават над 10 000, което за мен означава, че все още се играе.
 
  • Like
Reactions: enduwe
Прости се дразня в този форум един като почне се заява и друг почваа,а ти си разбираш от работа и помагаш колкото можеш и тем подобни..Марзи ме да пиша :D :cool:

Брутален Мазник!
 
Прости се дразня в този форум един като почне се заява и друг почваа,а ти си разбираш от работа и помагаш колкото можеш и тем подобни..Марзи ме да пиша :D :cool:

Аз помагам само, на който сметна, че ще ми е от полза след време.
 
Аз нерабрах какво общо има тази тема с това дали СНГ се надува или не !!!Според мен не че се надува а казва това което иска да каже и на повечето не им харесва.Признавам че понякога и на мен ме е дразни!!! Но съм научен да приемам критики и да разбирам това което ми се говори ,а не да гледам като кон с капаци !!!
 
Аз нерабрах какво общо има тази тема с това дали СНГ се надува или не !!!Според мен не че се надува а казва това което иска да каже и на повечето не им харесва.Признавам че понякога и на мен ме е дразни!!! Но съм научен да приемам критики и да разбирам това което ми се говори ,а не да гледам като кон с капаци !!!

Както сега примерно ще те критикувам.
Моля те, обърни малко повече внимание на шибаните препинателни знаци.
Другото, "!" не е единственият пунктоационен знак.

Аз съм просто справедлив човек, а това в България прави тези хора лоши.
 
Защо все съм ви в устите...? :D:

Щото си дразнител! ! !
Едно е когато ти го каже един човек, случва се и двама да сбъркат, но когато ти го казва цял форум, може би грешката наистина си е в теб!

Аз не 1 път съм ти го намеквал, иначе не споря, няма да говоря за ранга ти, но наистина има доста полезни неща от теб.
Просто трябва да се научиш да помагаш без да се самоизтъкваш.
Явно не си лошо момче, просто си криво разбран!
Но наистина си леко дразнител!

:) Не се сърди, подчертавам факти ;)
 
Щото си дразнител! ! !
Едно е когато ти го каже един човек, случва се и двама да сбъркат, но когато ти го казва цял форум, може би грешката наистина си е в теб!

Аз не 1 път съм ти го намеквал, иначе не споря, няма да говоря за ранга ти, но наистина има доста полезни неща от теб.
Просто трябва да се научиш да помагаш без да се самоизтъкваш.
Явно не си лошо момче, просто си криво разбран!
Но наистина си леко дразнител!

:) Не се сърди, подчертавам факти ;)

Мой приоритет е да си правя "густо" на мен първо, пък ако може после на другите.
Ако някой може да извлича полза от това- още по-добре за него.

Относно дразненето... да, нарочно го правя и не виждам причина да не го правя. Ако има мислещ човек срещу мен- той няма да поддаде, а ще отвърне с подобаващ отговор. Ако е поредната твар... естествено, че ще се подпали.

Стига толкова съм ви разяснявам позицията ми... Който не я харесва- да ме убори. Ако може- значи е "мой чуек".
 
И пак неразбрах.Какво е връзката между сНГ и МуОнлай ?
 
аз не разбрах нищо от цялата работа защо го нападате така (think)
 
Щото съм лош, пък аз съм такава добра душа. :D:
 
  • Like
Reactions: enduwe
Не съм го нападал.Ако някай ми покаже каде съм го нападнал ще се извиня .
 
не бе гледам отначалото на темата се заяждат и за това попитах :)
 
Защо все обръщате темите на спорове .....