[AD] MuBravery S6 Ep3 Exp: 500x Drop: 20%

pafa7a

Well-Known Member
Joined
Jul 9, 2009
Messages
1,399
Reaction score
816
Name: Mu Bravery
Files: Season 6 Episode 3 (Files IGC Premium)
Web: www.mubravery.net
Monster HP: 100%
Exp: 500x.
Drop: 20%
Points /lvl : 5 / 7
Host: 1gbps with protection DDoS to 30GBPS. (EXCELENT)
ON: 24/7
Lag: 0

Server SPEC
Prossesor
Intel (R) Xeon(R) CPU E3-1245 V2 @ 3.40GHz 3.40 GHz
Server Spec
Ram 32 GB
Connection
1GB
Hosting Location
France
Host name
So You Start ( OVH)



Reset System:

Reset lvl: 400
Max resets: 70
Cost: 50.000.000
How to reset: /Reset
Master lvl max: 302
Reset mode: Clear stats. Every reset 200 points.

SHOP'S and SPOT'S:

Spot's: 5-6 mobs in some maps lt7 ...ects.

Shop's: Basic

Buff Elf Soldier: To lvl 300.

Helper: From lvl80

RATES:
Chaos Machine:
Wings Level 1: 100%.
Wings Level 2: 90%.
Wings Level 3: 40%.

Item +10: 75 %
Item +11: 70%
Item +12: 65%
Item +13: 60%
Item +14: 55%
Item +15: 50%

Jewels:
Jewel Of Soul without Luck : 60%
Jewel Of Soul with Luck : 85%
Jewel Of Life : 60%

Levels:
Create guild: 150.
MadicGladiator: 220.
DarkLordo: 250.
Summoner: 1.
RageFighter: 1.

Events:
Blood Castle: Online
Devil Square: Online
Chaos Castle: Online
Castle Deep: Online
Crywolf: Online
Imperial Fortress: Online
Kanturu: Online
Dimensional Mirror: Online
Ilusion Temple: Online
Castle Siege: Working 100%


More info:


Balanced PVP system.
All Maps, Npcs y Mobs
All skills working.
Dimensional mirror and Imperial Fortress running for LVLs.
Duel system 100%.
Santa Village.
Skill Tree 100%.
Socket system.
Marry.
Skill Tree RF.
Event Double Goer.
Event Imperial Guard.
Event Santa Village.
Skill Tree Summoner.
Items +14 y +15

IMPORTANT:
X SHOP: We only sell pets, tickets and Seals but NO ITEMS.

www.mubravery.net

 
Last edited:
Очаквам ви на старта :)
 
Изглежда много добре! Това, че ти си в кюпа също вещае само добро (y) 10/10
 
  • Like
Reactions: pafa7a
Много добре изглежда! Ако ти се занимаваш ще и надежден. От моите бегли наблюдения в този форум според мен ти си сериозен човек.Жалко , че нищо не разбирам на версии след 99б :D . Успех! 10/10
 
PAFA - Files: Season 6 Episodio 3 ^.^ ЕДИТ бе момче ^.^
 
PAFA - Files: Season 6 Episodio 3 ^.^ ЕДИТ бе момче ^.^
Попринцип сървъра не е BG и там от където се хоства така се изписва епизод. Не бях обърнал внимание на това - fixed
 
Очаквам ви на старта :)

Чакай малко, какво стана с ex700? Разочарова ме (doh) Въпреки всичко - успех! :)
 
Няколко препоръки за сайта:
1. 10-тина файла ти дават 404 грешка, т.е. бавят зареждането
2. Изнеси JavaScript-овете i CSS-ите в отделни файлове, а не ги слагай по страниците (Keyword Noise)
3. Мини CSS-ите и JS-ите към някой Minifier, ще зарежда по-бърз сайта отново.

И както се казва: "Пожелавам ти да ти падне сървър!", и не говоря за флууд, а да се напълни до краен предел и да трябва да минаваш на по-високи планове! ;)
 
Ако беше ех702 щеше да се играе повече ...
 
@^TheLast^ - в екипа съм. Уникално разбрани хора,можещи и мислещи трезво, с уникални идеи и прочите...
@AnonOps - тъй като ползваме IGCN платен ('лицензирани') файлове трябваше да избираме между стабилните сезон 6 епизод 3 (изчистени) файлове или ex702 файловете, които все още са в BETA и са фраш с бъгове. Когато ги пооправят ще се ъпгрейтнем към тях. За сега играем на сигурно
@RaFa(1) - ако не е проблем би ли ми пратил линковете на тези страници с проблемите.
@RaFa(2) - ще ги преместя всичките - благодаря за съвета
@RaFa(3) - благодаря за пожеланията
@ludlud - можеби си прав, но както вече казах ex702 файловете не са им стабилни. Вероятно щеше да се играе повече, но когато се сблъскат с бъговете ще ни напуснат и ще останат с негтивно мнение за нас
 
"Не знам как да го кажа но нещата не започват много добре няма нито едно животно за убиване или аз бъркам нещо или съм влязъл преди Откриването!"

Нещо съм оплескал часовата зона ...
 
Last edited:
Харесва ми :)
Оценка не мога да дам, след като не играя, но и хоста и файловете са добре, така че успех ! Може би малко повече къстъми нямаше да е зле, тия IGC само чисти файлове ли предлагат ?
 
@mistar_ti - monsters ще бъдат пуснати на точно обявения час за старта. Направихме го с цел всички да започнат по едно и също време, а не най-бързия да окупира чудовищата
@^TheLast^ - да само чисти файлове предлагат - като подобренията им са основно върху клиента (при избор на сървър от дясно има новини - примерно)
Но с PHP ще компенсирам нещата. В момента разработвам машина за въртене на Golden Fenrir (и други предмети ще мислим) , както и камъни които в игра не правят нищо да бъдат комбинирани с предмет и като резултат да добавя excellect опция / level / add option / socket / ancient - и други (ще го доизмислим)
Edit : а - да :D ще има и account leveling , quests in website
Старта е в 01:00 българско време
 

Attachments

  • Screen(02_14-00_35)-0000.png
    Screen(02_14-00_35)-0000.png
    800.9 KB · Views: 30
  • Screen(02_14-01_04)-0001.png
    Screen(02_14-01_04)-0001.png
    1.9 MB · Views: 34
  • Screen(02_14-03_03)-0002.png
    Screen(02_14-03_03)-0002.png
    2 MB · Views: 30
Last edited:
@mistar_ti - monsters ще бъдат пуснати на точно обявения час за старта. Направихме го с цел всички да започнат по едно и също време, а не най-бързия да окупира чудовищата
@^TheLast^ - да само чисти файлове предлагат - като подобренията им са основно върху клиента (при избор на сървър от дясно има новини - примерно)
Но с PHP ще компенсирам нещата. В момента разработвам машина за въртене на Golden Fenrir (и други предмети ще мислим) , както и камъни които в игра не правят нищо да бъдат комбинирани с предмет и като резултат да добавя excellect опция / level / add option / socket / ancient - и други (ще го доизмислим)
Edit : а - да :D ще има и account leveling , quests in website
Старта е в 01:00 българско време
Не очаквах, че още ще се занимаваш с тая игра, но както виждам си се захванал сериозно и ти пожелавам успех и само нагоре.
Като конфигорация ми се струва перфектно, въпреки че малко ме съмнява да има напълно изчистени файлове, дори и през 2015. (chuckle)
 
  • Like
Reactions: pafa7a
Къде мога да видя колко човека са в игра ?
 
Не очаквах, че още ще се занимаваш с тая игра, но както виждам си се захванал сериозно и ти пожелавам успех и само нагоре.
Като конфигорация ми се струва перфектно, въпреки че малко ме съмнява да има напълно изчистени файлове, дори и през 2015. (chuckle)
Влез и се убеди :D
Edit : OffTradeSystem in LorenMarket -->Trade items between players with WcoinP
Edit 2 : Прикачил съм снимка на Auto Reconnect module, Monster HP
 

Attachments

  • Screen(02_14-01_04)-0001.png
    Screen(02_14-01_04)-0001.png
    1.9 MB · Views: 26
  • Screen(02_14-03_03)-0002.png
    Screen(02_14-03_03)-0002.png
    2 MB · Views: 20
Last edited:
Български ли е този сървър или не ?
 
@RaFa(1) - ако не е проблем би ли ми пратил линковете на тези страници с проблемите.

Малко със закъснение, ама по-добре късно, отколкото никога :D
Това са липсващите файлове/пътища само на Home страницата, можеш да използваш Firebug, за да провериш дали и на другите нямаш подобни проблеми.

errors.png