[AD] MondeMu S4 Exp: 150x Drop: 80%

Monde MuOnline:
It is finally here!

Nqkakvi idei kak da go opravq :x

start>run>cmd>ipconfig /flushdns , рефрешни страницата.

имам проблем с буквите в играта прая ги на Standart и пак са криви ... Имате ли идеи как се оправя тва чудо?

Махни тикчето над Standart.
 
Last edited:
Сървъра е 10/10
Сайта не ми харесва,но сървъра е типичен хард сървър (експа само е малко повечко) наистина си е труден
 
между другото,аз съм omfga в сървъра.. Стефан,напиши ми скайпа си на личен ако може
 
Сървъра е 10/10
Сайта не ми харесва,но сървъра е типичен хард сървър (експа само е малко повечко) наистина си е труден

Какво точно не ти харесва на сайта ? напиши тука нещата които не ти харесват ние ще се постараеме да направиме всичко възможно така , че да ви харесва :)
 
Какво точно не ти харесва на сайта ? напиши тука нещата които не ти харесват ние ще се постараеме да направиме всичко възможно така , че да ви харесва :)

На мен лично толко светлите сайтове не ми харесват (мое мнение разбирасе) 8/10 !
 
Какво точно не ти харесва на сайта ? напиши тука нещата които не ти харесват ние ще се постараеме да направиме всичко възможно така , че да ви харесва :)

Просто дадох мнение за сайт..самия уеб не ми харесва, но щом сървъра е добре,другото не е важно :)
 
На мен лично толко светлите сайтове не ми харесват (мое мнение разбирасе) 8/10 !

Разбира се може да добавиме още една по тъмна тема в сайта и всеки да си избира с коя да е ....
Утре ще бъде добавена и тема с по-тъмни цветове .
 
Дразни ме това,че сървъра е хубав,а си играя сам с още 5-6 човека....
 
дам и аз го почвам изглежда хубав само дето мн испанци има .. (puke)
 
еми те са на 26 место в Xtreme логично..
 
няма никав контрол тоя сървър и никой не спазва правилата смтата си плякат на бк спотовете и не им дреме казвам им че ще ги репортна те се смеят
 
Ами репортвайте и няма да се смеят.Всеки,който е бил репортнат основателно е получил предупреждение или бан,в зависимост от провинението.Благодаря,ви,като цяло за оценката на сървъра,правим всичко възможно той да бъде на ниво.Ние търпим градивна критика,не сме коне с капаци.
 
О БРАВО БЕ МНОГО ДОБРЕ СА РАЗВИВА СЪРВЪРА
 
Monde MuOnline търси ГМ,който смята,че може да се справя с тази длъжност да подаде кандидатура на емайл [email protected] или на ПМ.