[AD] MN Cabal Online Exp: 250x SkillExp: 500x CraftExp: 250x DropRate: 3x

Направи си "Exception" на някоя папка и вътре инсталирай играта и ще се оправи :)

EDIT: Тия дни ще направя гайдове за различни видове анти-вирусни програми, как се прави точно "Exception".

знам как се прави на еддиничен файл но на папка въобще може ли с касперски???
 
Аз ще покажа как стана при мен .

Нека започнем.



1.Влиза ме в Касперски (Аз използвам Kaspersky Pure но мисля че не е по различно в другите версии. ) след което в Settings .

3294763I.png


2.Избираме Protection .

3294785h.png


3. Threats and Exclusions.

3294789c.png


4.Показва се нов прозорец и избераме Add.

3294796I.png


5.След като сме избрали Add отиваме на select object както е на снимката по долу.

3294803t.png


6. Browse и после от менюто намирате папката в която е Инсталирана играта .

3294829P.png


7.OK Ок и сме готови.

3294845e.png


Ето как трябва да изглежда .

3294863V.png


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Като започне да сваляте Инсталационния файл(Аз го свалих с uTorrent ).Трябва да направите това.

1. Trusted Applications и след това Add .

3294874L.png


2.Отваря се нов прозорец и намираме папката в която сме записали Инсталационния файл и Отвори .

3294883D.png


3.На появилия се прозорец поставяме тикчета на всичко както е на снимката и ОК .

3294892k.png


4.Отново ОК и сте готови.

3294899C.png


Благодаря за Вниманието .
 
  • Like
Reactions: misho_rb
да и аз разбрах ка ксе прай тази кирийка... снощи видях че става и с папки..
 
Само да кажа, че имаме нов патч и ще трябва да го инсталирате в клиента. В форума ми съм направил гайд как се инсталира.

В патча са фикснати почти всички бъгове (99% - има 1 процент в който може да има бъг, за който да не знам) и са добавени нови костюми от епизод 5. За повече информация вижте форума.
Скоро очаквайте и друг патч, в който ще има неща, където още в официалният сървър ги няма (happy)
 
  • Like
Reactions: HuKoLai4o
смятай... дано скоро имам време зада мога да отделя да играя... но да се надявам да не стане като миналия път(тъкмо се наканих да играя и вий го спряхте да го рескате)

Да се надяваме да не се реска скоро(поне в близките години)

П.С. Може ли да сложите на "Server Status" колко хора има онлайн... много ми е интересно... при положение че 2 от 3(4 ако броим и уара) са ФУЛЛ...

П.С.2 @Security поздравления за страхотния гайд :) донякъде улесни работата на @DWBaHu0
 
Last edited:
Да, @Security наистина ме улесни! Ако няма нищо против, мога да сложа гайда му в форума.
"Server status" имаше, но го махнах нарочно..всеки канал побира по 100 играча, така че лесно може да се прецени долу-горе колко хора играят в сървъра. Днес (то ест вчера :D ) наистина имаше доста хора, двата канала бяха пълни и нямаше място да се влезе, а първият канал беше повече от половината и ще гледам тия дни да пусна още 1-2 канала, защото ми се оплакват, че нямало място.

EDIT: Колкото до рескането на сървъра, ресна се защото GM-тата имаха "Admin Panel" и направиха доста глупави неща, сега GM/GA-тата са ограничени до такава степен, че няма как да направят нещо лошо на сървъра. И като работя сам, знам какво съм направил и гледам да преценявам нещата така, че да няма после ядове ^^
 
Last edited:
Да, @Security наистина ме улесни! Ако няма нищо против, мога да сложа гайда му в форума.
"Server status" имаше, но го махнах нарочно..всеки канал побира по 100 играча, така че лесно може да се прецени долу-горе колко хора играят в сървъра. Днес (то ест вчера :D ) наистина имаше доста хора, двата канала бяха пълни и нямаше място да се влезе, а първият канал беше повече от половината и ще гледам тия дни да пусна още 1-2 канала, защото ми се оплакват, че нямало място.

EDIT: Колкото до рескането на сървъра, ресна се защото GM-тата имаха "Admin Panel" и направиха доста глупави неща, сега GM/GA-тата са ограничени до такава степен, че няма как да направят нещо лошо на сървъра. И като работя сам, знам какво съм направил и гледам да преценявам нещата така, че да няма после ядове ^^


Естествено че нямам.
 
@DWBaHu0 по твойте думи да разбирам че скоро време няма да рескаш сървъра така ли?
П.С. защо 1 от каналите не го направиш РанкЪп канал...
П.С.2 Защо не сложиш 1 "quest bypass" ??
 
Няма да се реска, разбира се!
Какво имаш в предвид "RankUP" канал ?
 
ами такъв канал в който да има всички мобове които са нужни за BSLV Tрейнинг...
Примерно в единия да сложиш Bloody Orcs Bloody Ogres и така нататък(естествено да са слабички и да дават 0 експ)... това е с цел да се спести ходенето по дънгеони защото някой хора не знаят куестовете за ЕоД Б2Ф примерно...

П.С. ако може и да има мобовете от ЕоД Б1Ф(защото както при ЕоД Б2Ф куестовете са много запетлани и има някои хора дет не ги знаят...)

Това го предлагам с цел улесняване на играчите...
Помисли над тази идея :)
 
Ааааа, да.. това съм го имал като идея и просто правя едни работи по сървъра и нямам време за това, но когато намеря ще свърша тази работа :)
 
радвам се да го чуя ;) да се надяваме това да улесни с ного играта на новите играчи(когато го направиш това ест...)
 
@DWBaHu0 брат кога ще пускаш новите канали че кат гледам и 3те са ФУЛ :D
 
Скоро очаквайте и друг патч, в който ще има неща, където още в официалният сървър ги няма (happy)

Видях какъв ъпдейт предстои на официалния сървър... ще ме изкефи поне новия дънгеон да сте сложили ;) или пък опцията със HP(все едно итема е крафтнат със HP но не е...)
 
ааа междо другото... защо няма вот за кредити,,, преди имаше и беше добре.. .ся що не намирам...