[AD] LanceMu 97d99i Exp: 9999x Drop: 100%

Cyber

New Member
Joined
Jun 4, 2010
Messages
34
Reaction score
1
центрирай това vote for us и аdversite .. Rankings защо е последен ? 7/10
 
Този от EmpriseMu смени името на CrunkMu което не отиде повече от 2-3 дена и сега LanceMu. Както и никовете му ApMaHuTo после PROTECTOR и сега Cyber. :)
 
Този от EmpriseMu смени името на CrunkMu което не отиде повече от 2-3 дена и сега LanceMu. Както и никовете му ApMaHuTo после PROTECTOR и сега Cyber. :)

Нещо си във грешка пич това че му ползвам повечето неща не означава че сам арманито или протектор.
 
Last edited:
Нещо си във грешка пич това че му ползвам повечето неща не означава че сам арманито или протектор.

Значи имате едни и същи ИП-та :D
 
Това че сменяха ип-тата аз ли сам виновен (think)

Ддз аз по ИП то съдих че сте 1 човек. И той днеска спамеше този сървар в скайп. Ако не е негов защо да го рекламира?
 
Смисал аз го държа а той ми помага и зима % :)
 
Сървъра е рестартиран,забавляваите се :)
btw
понеже ми омръзна да гледам един и същи сайт,реших да направя reskin на OpenMu Weba :cool:
дано да ви хареса (blush)
 
Сайтчето е готина 8/10 Понеже е много ярко а сървъра не съм го играл :)
 
ПЪРВО КРАДЕШ ДИЗАЙНИ!БЕЗ ДА СЛАГАШ КРЕДИТИ НА ХОРАТА!Второ сложи менюто на по видно място трето не мисля че на хеадъра трябва да има това Logo ArroganT и кфо кат си го напрайл ? трето Lance Mu Is Online By 1 Days няма да продължавам че няма да ми стигне цял ден
 
ПЪРВО КРАДЕШ ДИЗАЙНИ!БЕЗ ДА СЛАГАШ КРЕДИТИ НА ХОРАТА!Второ сложи менюто на по видно място трето не мисля че на хеадъра трябва да има това Logo ArroganT и кфо кат си го напрайл ? трето Lance Mu Is Online By 1 Days няма да продължавам че няма да ми стигне цял ден

я си дай газ (dance3)
 
мен пък ми харесва как се е получил site 10/10 за него
 
на мен пък не ми го отваря...
 
осрал целия дизаин по добре да си беше оставил оргиналния :( bad work :(