[Req] Item.bmd

Malin40

New Member
Joined
Mar 14, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Здравейте, начи искам да ви попитам имате ли да ми дадете файла item.bmd дето като го сложиш в дата/локал и можеш да слагаш сякви неща на различни герои като например да сложа на DL чаос щит... Моля ако някой го има да ми го прати или да ми даде линк да го сваля.
 
Здравейте, начи искам да ви попитам имате ли да ми дадете файла item.bmd дето като го сложиш в дата/локал и можеш да слагаш сякви неща на различни герои като например да сложа на DL чаос щит... Моля ако някой го има да ми го прати или да ми даде линк да го сваля.

Дай малко информация.
1. За коя версия ти трябва ?
2. Кой герой какво искаш да носи ?
 
Версията е 99б искам всеки герой да може да носи възможно най-различни неща.
 
Версията е 99б искам всеки герой да може да носи възможно най-различни неща.

Под изречението "вазможно най-различни неща"
Всеки герой да носи всичко ?
Примерно: Бк със сет за елф с крила за СМ с оражие за МГ ?

Ако съм те разбрал прикачи си item.bmd
 
Трябва да се направи и от items(***).txt и от item.bmd
 
сервера не е мой бе... просто играя в Fate Mu
 
Е тогава как ше може да се направи (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)
Щом сървъра не е твоя, неможе да се направи (xaixai)(xaixai)
 
Момче тоя итем.бмд е от клиента а трябва да е от
MuServer\data\lang\kor
item(Kor) или нещо от вида item

добре че не разбираш много от това та човек да ти прости глупоста която изръси точно итем.бмд на клиента ти трябва ама добре щом мислиш че ти трябва на мусървър ок :) айде направи го от там
 
добре че не разбираш много от това та човек да ти прости глупоста която изръси точно итем.бмд на клиента ти трябва ама добре щом мислиш че ти трябва на мусървър ок :) айде направи го от там

Абе от итем.тхт се настройва дали примерно Бк да носи сички сетове и тем подобни.
Точно от мусървър се прави това нещо кой герой какво да носи, или да слага оражие за 2раце със щит. Кой ръси глупостите незнам (shake)
 
Абе от итем.тхт се настройва дали примерно Бк да носи сички сетове и тем подобни.
Точно от мусървър се прави това нещо кой герой какво да носи, или да слага оражие за 2раце със щит. Кой ръси глупостите незнам (shake)

Yes Master (bla)
Благодаря че ни каза ние незнаехме :) TNX man {}
 
Yes Master (bla)
Благодаря че ни каза ние незнаехме :) TNX man {}

Невиждаш ли тоя над мен какви глупости е израсил
Просто едитвах бмд-та и в главата ми беше бмд и съм объркал (headbang)
 
ооооо колко си прос и имали смисъл с теб да говора ооооо колко си прос....
 
Абе момчета може ли да ми кажете от къде и какво точно трябва да се настрои че оръжие за 2 ръце да стане за 1 ..?
 
пак от bmd файла променяш дали да е за 1 или за 2 ръце а в Muserver може и да не се променя аз на мойто не съм променял в Мусървър пък сичко си ми е ок ...
 
  • Like
Reactions: hamlet
Абе момчета може ли да ми кажете от къде и какво точно трябва да се настрои че оръжие за 2 ръце да стане за 1 ..?

Аз съм си го настройл от му сървъра да нося оражие за 2 раце със Щит
Апък от итем.бмд незнам как се настройва.

От Му сървъра
MuServer\data\lang\kor итем.тхт
Примерно:

Code:
//Index-[B][COLOR="Red"]Slotx[/COLOR][/B]-Sloty-sirial-option-drop-Name-level-DamMin-DamMax-Speed-Dur-MagicDur-Str-Agi-DW-DK-ELF-MG/DL

Code:
17-[COLOR="Red"][B]2[/B][/COLOR]-4-1-1-1-"Dark Breaker"-104-128-153-40-89-0-180-50-0-2	0-0

Променяш 2-ката на 1-ца. Спираш сървъра, пускаш го и можеж да си слагаш Dark Breaker + Shield

А да слагаш 2 оражия които са за 2 раце ето ти един едитор на Дамиян
 

Attachments

  • InventoryEditor.rar
    5 MB · Views: 12