[Guide] Hooking a .dll into main.exe

Darka я верно направи едно видео;)(angel)(:|(:|(:|
 
When I got up to here
3. Choose 1 Free Offset follow it into the dumb (RB->Follow to Dumb->Selection) and write there the name of your dll
I can't write anything (speechless) . Could you help a lil' ?
 
при мен ми дава това
44945685.jpg
 
Няма да е лошо някой да се хване да направи един видео урок мисля, че ще бъде полезен на всички.
 
Няма да е лошо някой да се хване да направи един видео урок мисля, че ще бъде полезен на всички.

Освен дарка няма кой (wasntme)
 
Мамка му... Стигам до там където трябва да маркирам всичко и след това да дам десен бутон Copy To Executable->Selection и вижте каква грешка ми дава... :x
 

Attachments

  • fak.PNG
    fak.PNG
    67 KB · Views: 69
на Entry Point Step 2 линка е преебан ако някой може да даде нов или обясни точно кво се прай
 
много хора немогат да се оправят с този урок.. направете 1 клип и всички ще сме доволни..
 
много хора немогат да се оправят с този урок.. направете 1 клип и всички ще сме доволни..

и аз съм на това мнение направете 1 клипче хора :x:x:x
 
Не знам за вас но аз от този урок нищо не разбрах и не мисля че ДакрМастър е писал този урок защото съм го виждал и другаде.
 
Не знам за вас но аз от този урок нищо не разбрах и не мисля че ДакрМастър е писал този урок защото съм го виждал и другаде.

не четеш ли Credits: Hacke (think)
 
Ем то и аз не разбрах нищо за това най-добре да се направи едно видео клипче за 3 минути и да няма повече недоволства :)
 
Извинявам се за спама, но съм ето с този "Linux Ubuntu 10.04 LTS Netbook Edition (i386)" и не ми тръгва нито един му онлайн сървър може ли да ми помогнете?Как да го оправя..А най вече искам да играя в сървър който версията му е 0.98r.
 
Dark направи видео урок мъчих се цял ден но пак не успях да го направя не само аз не мога да се справя ще е полезно за всички.
 
Извинявам се за спама, но съм ето с този "Linux Ubuntu 10.04 LTS Netbook Edition (i386)" и не ми тръгва нито един му онлайн сървър може ли да ми помогнете?Как да го оправя..А най вече искам да играя в сървър който версията му е 0.98r.

Пробвай с Wine.