[AD] GlobusMu 97d99i Exp: 9999x Drop: 99%

Status
Not open for further replies.

Weed

New Member
Joined
Oct 30, 2009
Messages
39
Reaction score
5
Server: Globus MuOnline
Server is From: Bulgaria
Version: 97d+99i
Experience: 9999x
Drops: 99%

Bless Bug: On
Reset Lvl: 350
Max Level: 350
Reset Zen: 0
Reset Points: keep!
Points Per Level: 5/7

Maximum Stats: 32767
Max Resets: 999
Clear Inventory: No
Clear Skills: No
Clear Stats: No

- 24/7 Online Dedicated Server hosted in Bulgaria.
GlobusMu
 
because is the next shit server with max xp ..
 
Yes...For this I agree and I dont like servers with max exp...:) but not worthy 0/10..at least 5 / 10 for effort
 
То бива да копираш ама чак толкова ! 0/10
 
Определяте сървъра по експито, lol
 
OMG кфо съм копирал като пишем новия сайт не се прави на хакерче щото ти видахме оптилан как замина за 5 минути :)
 
OMG кфо съм копирал като пишем новия сайт не се прави на хакерче щото ти видахме оптилан как замина за 5 минути :)

Много филми гледаш и се мислиш за много велик. Аз с този сайт нямам нищо общо , но исках да помогна на весо защото ми е правил много услуги. Какво копирате ли ? GlobusMu беше един от най-добрите български сървъри , а вие сега СЕРЕТЕ на него ! Видях колко издържаха твоите му & цс сървъри.
 
  • Like
Reactions: s0m3DaY
дам прав си аз даже познавам човека който държеше GlobusMu не само не ми стана ясно защо го спря като имаше хора който го цакаха беше много добре направен а колкото сега до него немога да коментирам защото не съм влизал и неискам да оценявам сървъра на пича му помогнах за 1 2 неща по сайта който нему бяха както трябва но от там на татък трябва и той малко да се помъчи :) това е от мен
 
дам прав си аз даже познавам човека който държеше GlobusMu не само не ми стана ясно защо го спря като имаше хора който го цакаха беше много добре направен а колкото сега до него немога да коментирам защото не съм влизал и неискам да оценявам сървъра на пича му помогнах за 1 2 неща по сайта който нему бяха както трябва но от там на татък трябва и той малко да се помъчи :) това е от мен

ако е за първото глобус му и аз го познавам от наща махала е :)
 
Много филми гледаш и се мислиш за много велик. Аз с този сайт нямам нищо общо , но исках да помогна на весо защото ми е правил много услуги. Какво копирате ли ? GlobusMu беше един от най-добрите български сървъри , а вие сега СЕРЕТЕ на него ! Видях колко издържаха твоите му & цс сървъри.

Само за това не съм съгласен.
 
Само за това не съм съгласен.

Е хубаво аз така мисля когато беше 150 експи ми харесваше много.
 
Само за това не съм съгласен.

може да не беше най добрия но не беше и за отхвърляне :)
 
може да не беше най добрия но не беше и за отхвърляне :)

Да дори още оригиналния домейн е при мен (devil)
 
OMG кфо съм копирал като пишем новия сайт не се прави на хакерче щото ти видахме оптилан как замина за 5 минути :)

Ти също нали се правиш на голям хакер вече ме хакваш 20 дена и нищо не си направил мишок такъв
 
Ти също нали се правиш на голям хакер вече ме хакваш 20 дена и нищо не си направил мишок такъв
Остай гo протекторе много харери са завъдиха !!! :(
пс: http://gr-mu.sytes.net хаквай :D :D :D
 
така първо името не е копнато а ми го даде MuPoh4o ! така че :) не виждам някакаф проблем (think)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.