[AD] GabrovoMu 99b Exp: 800x Drop: 90%

staff

New Member
Joined
Nov 9, 2011
Messages
10
Reaction score
0
[AD] GabrovoMu 97d+99i Exp: 350x Drop: 70%


*DangerLink Information:
*Server Name: DangerLink
*Site: DangerLink
*Server Version: 98R
*Server UpTime: 24/7
*NO WEBSHOP!

*Server Information:
*Experience: 100x
*Drop rate: 80%
*Bless Bug: OFF
*Max level: 350
*Reset level:330
*Max reset: 40
*Stat Points Per level: 5/7
*Reset points: 330*ResetNumber
*Guild create level: 100
*Reset zen: 20,000,000
*Clear inventory: YES
*Clear skills: YES

*Success Rates:
*Jewel Of Soul Success Rate (No Luck): 60/70%;
*Jewel Of Soul Success Rate (With Luck): 75/85%;
*Jewel Of Life Success Rate: 85%;

-------------------------------
Server Events
-------------------------------
* Blood Castle
* Devil Square
* Golden Dragon Invasion
* GM EVENTS
 
Last edited:
ти взимаш ли си редовно хапчетата ?
KR373N Братле ти направо ме уби с тоя израз "ти взимаш ли си редовно хапчетата? ". xahxuaxhaxuah (rofl)
 
  • Like
Reactions: IAmSnake
Не мисля че съм малък за сървър мисля че даже закъснях да го пусна.... на 17 години съм и се занимавам от 2 години с това но не му разбирам много... които има желание да помогне skype:ludaka_gb И ползвам мувеб 0.8 защото някои ме инжектва постоянно и сега съм сложил код които ми казаха че работи 100% при 0.8 за това съм с него! Благодаря за мненията!
 
Аз разбрах кой ме е инжектвал няма нищо общо с този оня е турчин..
 
земи си изтрий Install че пак ще те свалят
 
Той staff , не стига че БАВЕН, а и отгоре на ВСИЧКОТО НАГЪЛ !! Викам, му във скайпа да ти помогна , защита нещо , той момчето ми вика " оо аз всичко си направих само ако ми купиш домейн мое да ми помогнеш" . Така мойто момче не става,ако се отнасяш така НАГЛО със хората , до никъде няма да стигнеш !!

Знаеш ли поговорката "ЛАКОМ ГЪЗ,КРЪВ СЕРЕ ?!"
 
Last edited:
Той staff , не стига че БАВЕН, а и отгоре на ВСИЧКОТО НАГЪЛ !! Викам, му във скайпа да ти помогна , защита нещо , той момчето ми вика " оо аз всичко си направих само ако ми купиш домейн мое да ми помогнеш" . Така мойто момче не става,ако се отнасяш така НАГЛО със хората , до никъде няма да стигнеш !!

Знаеш ли поговорката "ЛАКОМ ГЪЗ,КРЪВ СЕРЕ ?!"

Първо не казах "оо аз всичко си направих само ако ми купиш домейн мое да ми помогнеш" Ами казах мисля че само с платен domain можеш да ми помогнеш " В КРЪГА НА ШЕГАТА" А ТИ ЗАПОЧНА ДА МЕ ОБИЖДАШ КАТО НЯКАКВО ВЧЕРАШНО НЕДОРАСЛО СЪЩЕСТВО.. АЙ КАЖИ МИ СЕГА КОЙ Е ЛОШИЯ ? ТФА ЧЕ СИ ВИСОКОМЕРЕН И НЕ РАЗБИРАШ ОТ БЪЗИЦИ НЕ Е МОЙ ПРОБЛЕМ... ВЪРВИ ПОМАГАИ НА ДРУГ А ДО ТОВА ЧЕ СЪМ БАВЕН? ИЗВИНЯВАЙ ОБАЧЕ НЕ ВСЕКИ Е КОМПЮТЪР МАНЯК КАТО ТЕБЕ ДА НЕ ИЗЛИЗА НА ВЪН И ДА СИ ИГРАЕ ИГРИЧКИТЕ ПРЕД КОМПЮТЪРА... АЗ НЕ СЪМ ЗАДРЪСТЕН.. ако схващаш на къде бия..

P.S. Като искаш още пиши няма повече да ти обръщам внимание просто си нервак* ;)
 
Аз съм си много спокоен , и точно обратното ... почти не се прибирам във нас , но нова теб не те интересува вече ;)
 
Аз съм си много спокоен , и точно обратното ... почти не се прибирам във нас , но нова теб не те интересува вече ;)

Извинете ме за спама , но немога да се сдържа.

Не се прибираш почти във вас и затова Activity във форума ти е 88.6 % ? (chuckle)
 
Просто акаунта ми е постоянно във форума ;) . По цял ден ще кисна във форума а?!
 
Защо сайта води към DangerLink ?
 
Защото това е истинския DangerLink няма нищо общо с онази боза с WebShopa рестартирана умряла..

P.S. Моля някои админ да смени заглавието!
 
Той 20 дали ще събере :D:
Айде късмет с сървъра все пак ти пожелавам и да не се получи както при мен днес :)
6/10
Но защо ДангерЛинк???
Името и девизът ли им крадеш? Или ти си измислил това име и девиз (lol)
 
между другото защо всички герой са 350 ниво?(think)
 
Имам предчувствието ме ползва старата база данни на Дангера,нали беше пусната фрее...имаше я в дата ама са я махнали.
 
а аз имам чувството че е някои пр**ан хостер на dangerlinka