[AD] FunMuOnline 1.0L Exp: 99999x Drop: 80%

anubis

New Member
Joined
Nov 14, 2009
Messages
9
Reaction score
1
FunMu
Exp:99999x
Drop:80%
MaxLvL:350
LvlRes:350
MaxRes:350
StatsperRes:1000
Keep Stats:YES
Keep Inventory:YES
AdminSkype:bg_mitko
SITE: http://funmu.no-ip.info

PS Не е напълно изпипан сървъра,така че вечер от 23.00ч сървъра е изключен за да го оправям на спокойствие (под спокойствие имам предвид без да чакам 5сек да ми отвори мозилата;) ).Пускам го към 6.00-6.30 там някъде
 
Мерси мерси голям фен съм си на Stargate :p мислих мислих и си викам що пък не
 
Ние се базикаме с тебе ти викаш мерси (xaxa)
 
Не е вярно как ще се базикаме мен ме кефи много ^^
 
ее аз пък съм идиот да не вида (rofl) знам че се бъзикате мерсито е иронично знам че само мен си ме кефи логото
 
1-во логото не отговаря на играта и е ... тъпо , 2-ро тая реклама нямаше ли къде да я сложиш ??? Там разваля сичко ^^^ Иначе 6/12 :)
 
утре ще видя може да го преместя някъде тоя банер а за лого като ми дойде вдъхновението тогава
 
олеле господи полвай аве пичове вии гаврите ли са кво ?? бе ти болен ли си как ша сложеш няква група ли кво е за лого на Му Сайт бе ? ве вас главата слуша ли ва ?
0/10 ...
 
Не виждам защо да не е по-оригинално.Все пак 1 сървър не се играе според картинките.Или греша (wonder)
 
Не виждам защо да не е по-оригинално.Все пак 1 сървър не се играе според картинките.Или греша (wonder)

не отваря сайта (wonder)
 
Важното е на него да му харесва а ни на нас Като го пусни пак тогава ще прецена за WEB-а и другите работи
 
Online е нета нещо ми умира последно време знаете как е ;)
 
Last edited:
Code:
c:\program files\easyphp1-8\www\
давам ти най-много 2 седмици, докато "хакерчетата" не разберът за теб, и не те хакнат..
 
Трябвало да го кръстиш StarGateMU ^^ 7/10
 
1.На 17 съм.
2.Ще отделя компютър само за сървъра когато всичко се изпипа по сървъра сега е боза и дори хакерчетата да го набарат си има backup ;) Те каквото и да направят не могат да ми скапят компа както аз сам мога :D :D
3.За stargate mu не съм се замислял :p а логото е временно ще направя ново в скоро време.Просто за сега т'ва ми е най-малкия проблем
 
пич вземи си оправи регистрацията ^_^