Firewall

MapTuH4y

New Member
Joined
Apr 29, 2010
Messages
1,113
Reaction score
180
Кажете някоя хубава,качествена и хубава защитна стена за един MU сървър :)
Моля!
Преди време имаше една тема с една там anti DoS беше и нещо такова но не я намерих а ако има по добри предложения... казвайте :)

@Backo на вашият сървър с коя сте?
 
sygate Backo e с платен sygate май?
Да той преди няколко дена си закупи платен сугате. В блиските няколко дена и аз мисля да си закупя един сугате, тей като препечелвам от сървъра не много но задоволява като пари. Къквото искарам от тоя сървър единствено 15 лева ток и 20 лева интернет нищо друго не вземам. Инвестирам единствено в правенето на компютъра, за да имат по качествена игра потребителите. Доста Му сървъри които са със Уеб Магазин са много наивни хората мислят само за себе си, зел някъкъв омрял компютър който се претоварва когато се пусне сървъра. И иска да печели пари. Но безплатен хляб няма! Когато искаш да препечелваш и да имаш добър сървър тря малко и ти да си отпуснеш джоба и да си направиш добър компютър. Когато сървъра е качествен и няма никъкъв лаг винаги ще се събират хора да играят. На един сървър му трябва доста работа и труд за да постигне добра кариера. Сървър на Му за 5-6 дена невъзможно да има по 100-200 онлайн. Трябват му поне няколко месеца и собственика трябва да се напъне малко да си разпространява сървъра. В скайп ми заявяват много хора пълномошно със предтекста "Ще ти рекламирам сървъра в xtreemtop100 на ден по 50-60 клика но само сайта и сървъра да са подредени по мое желание" Това много ама много ме дразни сайта си го подреждам както си искам неме интерисува другите къкво мислят всеки си има собствен вкус. Не някво келешче на 12-13 години да ми вика направи го тъка направи го онова. Просто секи си има собствен вкус как да си подрежда работите, а не друг да му казва. Аз когато направих Лонг Му за първия ден имах 30 онлайн но след това започнаха по 10-12 и ся имам 2-ма. Ще се захвана да правя повече ъпдейти по сървъра за да им харесва на играчите. Някой правят сериозна грешка. Прави сървър първите 5-6 дена сичко си върви после няма много хора, и на следващия ден рестратира сървъра. Това е огромна грешка трудъ на хората заминава на кино. Затова просто всеки един си решава къкво да прави с неговия сървър!
 
Кажете някоя хубава,качествена и хубава защитна стена за един MU сървър :)
Моля!
Преди време имаше една тема с една там anti DoS беше и нещо такова но не я намерих а ако има по добри предложения... казвайте :)

@Backo на вашият сървър с коя сте?


Да преди 1-2 седмици я имаше дето само под Windows Server работеше ако може да я дадете или поне името на програмата че и аз я търсих много.
 
Аз също го препоръчвам този (nod)
 
  • Like
Reactions: KR373N
самоче и този е за Supports Microsoft Windows Server 2003/2008, Linux, Free BSD
 
Ами аз и на двете машини съм с 2008 (blush)
 
Ами аз и на двете машини съм с 2008 (blush)

Колко пари даде общо за двата W.S. 2008?
Недей ми отговаря..