[AD] Eternal War S5 Exp: 9999x Drop: 100%

This will be great server , if you have players :D i wish you good luck , and when you get more player on i will join :) 5/5
 
Ако неможе да ви се отвори сайта това е защото около 600 човека се опитват да го отворят в същото време. В момента се опитваме да го оправим. Остават по-малко от 5 минути до старитрането на сървъра.
 
Last edited:
Ако неможе да ви се отвори сайта това е защото около 600 човека се опитват да го отворят в същото време. В момента се опитваме да го оправим. Остават по-малко от 5 минути до старитрането на сървъра.

XAGTXAXAAAAAAAAAAXXAXAXAXAXAXAAXAAXA (rofl) XAGTXAXAAAAAAAAAAXXAXAXAXAXAXAAXAAXA (rofl)XAGTXAXAAAAAAAAAAXXAXAXAXAXAXAAXAAXA (rofl)XAGTXAXAAAAAAAAAAXXAXAXAXAXAXAAXAAXA (rofl)XAGTXAXAAAAAAAAAAXXAXAXAXAXAXAAXAAXA (rofl)
 
тъкмо си помислих , че ще поиграем преди даскало ама на ....
 
Ако неможе да ви се отвори сайта това е защото около 600 човека се опитват да го отворят в същото време. В момента се опитваме да го оправим. Остават по-малко от 5 минути до старитрането на сървъра.

не тфа е щот те флудят :D
 
Босче ти май даже не си прочел кфо ще бъде включено в сървъра, едвали ще сме си играли толкова, ако ще е еднодневка. Просто Твърде много флууд, а сървъра не е от българия. ето ви линк да си дръпнете клиента: przeklej.pl - eternal war installer .exe. Wrzucaj i ?ci?gaj filmy, muzyk?, obrazki i inne pliki z przeklej.pl

И закво ми е да го дърпам тоя клиент, след като не мога да са регистрирам...

Какво се очудваш (speechless) поредната еднодневка.

Голям тъпак, ейй...
 
В момента отваря сайта дотам че да се регнете. Ако имате въпроси как да напрайте това пишете тук.
 
Забавно пиша си акаунт цъкам ОК и дисконект
 
Вече всичко трябва да си работи ОК. Ето ви линк къмклиента Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! . Ето ви и линк за патч номер 2, който фиксва доста бъгове : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! . и ето линк към патч 3 : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! . Аз съм българин и съм ГМ там. Обикновения ми герой е HotChick а ГМ героя е ImmortaL. пишете.
 
Вече всичко трябва да си работи ОК. Ето ви линк къмклиента Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! . Ето ви и линк за патч номер 2, който фиксва доста бъгове : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! . и ето линк към патч 3 : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! . Аз съм българин и съм ГМ там. Обикновения ми герой е HotChick а ГМ героя е ImmortaL. пишете.

site offline
 
site offline

Не не е! Просто твърде много хора се опитват да влязат : Total online: 206. И просто на тебе не ти го отваря. Главния админ ми каза да напиша: Дръпнете си клиента и пачовете и сайта ще ви се отваря. Пробвайте няма кфо да губите, по-добър сървър не сте играли. Много добре измислен. 2ри ден 200 на линия... трябва да има нещо инт в него.