[Release] EscapeMu Old Web

а има ли начин да спрем МД5?
като се опитах да се регна с МД5 и без МД5 databases ми дава тоя еррор: Fatal error: Cannot redeclare class Config in C:\xampp\php\PEAR\Config.php on line 44
 
Last edited:
много малак сайта ми се вижда и ако може пак знам че има дупка но няма кво да говоря само да питам ако някой има пуснат този сайт и няма никви кредити или нещо общо просто изчистено сичко само сайт и за това ли се хаква?
 
влез си в регистер и вместо инклуде конфиг.пхп го оправи конфиг.инк.пхп :)
 
Cannot redeclare class config in E:\xampp\php\pear\Config.php on line 43 ;) какво е това (think)
 
и на теб ли ти го изкарва? на мен ми го изкарва като се опитвам да се регвам :[
 
Parse error: parse error, expecting `T_OLD_FUNCTION' or `T_FUNCTION' or `T_VAR' or `'}'' in c:\program files\easyphp1-8\www\web\_inc\adodb5\adodb.inc.php on line 433
??
 
малко помощ

Искам да ви разясня малко как да си побутните Уеб-а ;]


1. Слагате уеб-а както трябва и където трябва!
2. Взимате файла, който е оставен от DarkMaster (darks.web) и го замествате в папката "_inc" !!!
3. Насторойвате данните в .../install/config.php ,след това и в .../config.php !!!
4. Сега следва да поуправим самия уеб... влизате в папка "_sys" !!!
a) преглеждате всички файлове ( News,downloads,online...)
б) в началото на всеки файл има нещо свързано с " config.php или config.inc.php " ---> Ако попаднете на "config.php" трябва да го замените с "config.inc.php" !!! По този начин ще махнете грешката ( Fatal error: Cannot redeclare class Config in C:\xampp\php\PEAR\Config.php on line 44 -> или нещо подобно )

в) трябва да се оправи да излизат новините в началото...
1)Отиваме в: Start\All Programs\Microsoft SQL Server\Enterprise Manager...
2)Влизаме в MuOnline -> Tables... намирате таблицата "DarksWeb_News", десен бутон върху нея... Open Table -> Return all rows
3)Ще се отвори прозорец, в който трябва да намерите поле над което пише "title" ! В това поле поставяте http://localhost/_sys/news.php !!! Затваряте всичко и сте готови !

Ако нещо съм пропуснал или имате питане пишете на скайпа ми или тука на PM ! :)
 
много неща липсват,базиран е на един мой сайт и липсват около 80% от модулите а инстала нарочно е направен така ако забравите инстал папката да неможе да го инсталнат наново колкото до грешките може да е от xampp и easy-то тестван е на apache
 
  • Like
Reactions: eXecuteR
ето както казах и казаха че сайта не е целия :Д
 
ето както казах и казаха че сайта не е целия :Д

мда вижада се и не го оспорвам... за това ако питаш мен взима се някакъв сайт който може да се каже, че е оправен, взимат се images от този, пипва се малко и може да се направи този дизайн :)
 
Можели някой да помогне
Fatal error: Call to a member function numrows() on a non-object in C:\xampp\htdocs\_sys\rankings\top_characters.php on line 45
 
мда вижада се и не го оспорвам... за това ако питаш мен взима се някакъв сайт който може да се каже, че е оправен, взимат се images от този, пипва се малко и може да се направи този дизайн :)

точно тва ще се прави 0.8 с темплейт на този :Д
 
Знаете ли какво трябва да направим?

ТРЯБВА ДА ЧЕРПИМ ЧОВЕКА КОЙТО СПОДЕЛИ С НАС ТОЗИ САЙТ!
И СВИЧКИ КОЙТО СА ИЗТЕГЛИЛИ САЙТА ТРЯБВА ДА ДАДАТ thanks ИНАЧЕ..!
 
Кво иначе бе кво се правиш на много луд и знаещ ... първо оправи сайта като си много устат и после говори за tnx buton!