[Dev] DrakE Web [Released Version v0.1]

стига стига... bY xTyLiNg :p

OMG... няма да има нищо общо с уеба на xTyLiNg... (speechless)-:)(speechless)-:)
Сичко си го пиша сам, само скина съм взел от asp web-a, това е единственото по което може да си приличат... скина.... :fubar:
 
Каква е фаидата да махате адодб след като сложите 1 хдацесс прави сащата работа ?
 
Каква е фаидата да махате адодб след като сложите 1 хдацесс прави сащата работа ?

ммм... има файда спокс...
адодб= 100% хак :chuckle:
Поне за мен е така
А можеш ли да ми кажеш каква е разликата с и без адодб...
защото аз не... Питал съм и казват, че почти няма разлика...
Демек адодб служи само за хакване... ако толкова много държиш на него... ок сложи си го ^^^
 
Last edited:
Доколкото знам и съм го пробвал от адодб може да се хакне от тест папката :d найстина разликата с и без адодб е една и съща но няма смисъл поне спроед мен да си играеш да едитваш сайта а просто да сложиш един хдацесс :)
 
Сложете по нова версия на adodb и може да се получи нещо...
за мен сякаш с htaccess,но като толкова знаете къде са дупките на adodb защо не ги запушите бе хакери?хахахахахаха....
 
Сложете по нова версия на adodb и може да се получи нещо...
за мен сякаш с htaccess,но като толкова знаете къде са дупките на adodb защо не ги запушите бе хакери?хахахахахаха....

Той навсякъде има дупки не само в adodb до колкото знам и самия модул rankings но незнам нищо повече,а относно adodb не виждам каква е нейната работа в уеба ако може някой да ми каже за какво служи!
 
Сложете по нова версия на adodb и може да се получи нещо...
за мен сякаш с htaccess,но като толкова знаете къде са дупките на adodb защо не ги запушите бе хакери?хахахахахаха....

Защото в адодб има най- много файлове и е по изгодно според мен или да се магхме и да се напраи сайта данеработи с него или hdacess ;)
 
Доколкото знам и съм го пробвал от адодб може да се хакне от тест папката :d найстина разликата с и без адодб е една и съща но няма смисъл поне спроед мен да си играеш да едитваш сайта а просто да сложиш един хдацесс :)

Аз го пиша от 0 тоя уеб горе доло :) наи гадното нещо е MuWeb... много го мразя, тъй че няма просто да ползвам adodb
 
Той навсякъде има дупки не само в adodb до колкото знам и самия модул rankings но незнам нищо повече,а относно adodb не виждам каква е нейната работа в уеба ако може някой да ми каже за какво служи!


С adodb:
Code:
include("adodb.inc.php");
$db = NewADOConnection('mysql');
$db->Connect("localhost", "root", "password", "mydb");
$result = $db->Execute("SELECT * FROM employees");
if ($result === false) die("failed");
    while (!$result->EOF) {
       for ($i=0, $max=$result->FieldCount(); $i < $max; $i++)
              print $result->fields[$i].' ';
       $result->MoveNext();
   print "<br>n";
}


без:
Code:
$db = mysql_connect("localhost", "root", "password");
mysql_select_db("mydb",$db);
$result = mysql_query("SELECT * FROM employees",$db);
if ($result === false) die("failed");
   while ($fields = mysql_fetch_row($result)) {
    for ($i=0, $max=sizeof($fields); $i < $max; $i++) {
           print $fields[$i].' ';
    }
   print "<br>n";
}


Разликата е в писането на скрипта...
 
Защото в адодб има най- много файлове и е по изгодно според мен или да се магхме и да се напраи сайта данеработи с него или hdacess ;)

Стига с тоя htacess
Нищо няма да ти помогне...
 
giggless според мен може да поработи над темп-а и да стане като хората но има пропуски:
1. Нямаш таблица за съдържание на страниците
2. Дизайнове като този бол пробвай нещо оригинално стават банални такива неща
3. Малко си ограничил потребителите (на темп-а) откъм таблици
4.Стои празновато само с един хеадър който да го свързва с МУ сложи нещо в бакгроунда

lisko devilmu web-а си е чисто твоя работа ама не изцяло чиста защото дизайна е надграден над един дизайн на z0lik

100% след отговора ми ще има хора които ще ме клеветят но нека е така .. За проекта чакам щури неща
 
Last edited:
giggless според мен може да поработи над темп-а и да стане като хората но има пропуски:
1. Нямаш таблица за съдържание на страниците
2. Дизайнове като този бол пробвай нещо оригинално стават банални такива неща
3. Малко си ограничил потребителите (на темп-а) откъм таблици
4.Стои празновато само с един хеадър който да го свързва с МУ сложи нещо в бакгроунда

lisko devilmu web-а си е чисто твоя работа ама не изцяло чиста защото дизайна е надграден над един дизайн на z0lik

100% след отговора ми ще има хора които ще ме клеветят но нека е така .. За проекта чакам щури неща



По скоро не е....
По скоро мефо ми помагаше тогава и кодовете са на мефо и мой... ма по малко мои...
Не знаеш 1вия уеб моя дето почна, почти няма нищо общо със сегашния на devilmu
Само горе доло дизайна се е запазил....
Тъй че изобщо не претендирам за тоя уеб, просто дизайна е мой и тва е
Няма нищо общо с уеба на z0lik, който всъщност беше релийснат само от z0lik, а всъщност и савой и некви там други имаха работа в него...
 
По скоро не е....
По скоро мефо ми помагаше тогава и кодовете са на мефо и мой... ма по малко мои...
Не знаеш 1вия уеб моя дето почна, почти няма нищо общо със сегашния на devilmu
Само горе доло дизайна се е запазил....
Тъй че изобщо не претендирам за тоя уеб, просто дизайна е мой и тва е
Няма нищо общо с уеба на z0lik, който всъщност беше релийснат само от z0lik, а всъщност и савой и некви там други имаха работа в него...

незнам дали беше това на золик но имам още дизайна без (с) и таблиците са същите и размерите на баровете и т.н. Специално тоя сайтец мн хора за баркали и мазали по него ...
Ето и снимка за това което говори по-горе
 
незнам дали беше това на золик но имам още дизайна без (с) и таблиците са същите и размерите на баровете и т.н. Специално тоя сайтец мн хора за баркали и мазали по него ...
Ето и снимка за това което говори по-горе

По скоро беше един ярко червен, тоя е някъв друг...(speechless)-:)
 
Мерси за code за махане на adodb папката , аз си я махнах, но и всички други кодове трябва да се сменят, защото нищно не бачка :/
 
Мерси за code за махане на adodb папката , аз си я махнах, но и всички други кодове трябва да се сменят, защото нищно не бачка :/

Нали обясних ква е разликата
 
лиско не разбрах къф е тос уеб на картинката щот като го дръпнах и като го инсталл др уеб се покаа :)
 
лиско не разбрах къф е тос уеб на картинката щот като го дръпнах и като го инсталл др уеб се покаа :)

Тоя уеба от снимката е уеб дето искам да направя за версии --> 0.97 - 0.99
Версии, а пък тоя уеб дето си дръпнал е 1вия ми рескин на уеб преди около година и половина.
Уж това беше 1вия Darks Web