[Dev] DrakE Web [Released Version v0.1]

мисля да се хвана да направя уеб дето да е защитет и да не ползва
адодб. искам някой, след като завърша работата си по drake web 0.2 да се захвана с него.
ще ми трябват хора дето са добри на фотошоп, за да сътворим някъв як дизайн.
100% защита.
няма да е каша.
мисля да се едитва всичко от конфиг файла.
пишете в тая тема да се разберем горе доло да направим нещо свясно!

e028e43954a0b015414362b2f45e419f_920x0.jpg


освен проекта за уеба, мисля да направя уеб за 97d-99b версии, който ще е old school...
ще е точно както asp web-а, без излишни файлове и глупости както darks уеба напреимер, не че имам нещо против него,
просто искам да е както доброто старо време, а междувременно мислете нещо за drake web-a...

мисля да сложа 1вата версия на darks web-a, направена от мен преди около година и половина...
когато можех само дизайна да сменя, ето я и нея:

http://rapidshare.com/files/64967147/darks_web_by_darks_team_last_update_.rar

повод: еми разрових се насам натам из старите си неща и я открих и тъй като не ми трябва ви я давам :)
защитата е = 100% хак да поясня, но дизайна ако някой иска за времето си не беше лош....

междодругото всичко за darks team-a започна с този web...

брат аз така като гледам тоя сайт хубаво ти си го качил ама като го изтеглиш и като го сложиш въобще не е същия някъф друг е ;) ако можеш да качиш баш тоя уеб мн ще съм ти благодарен
 
брат аз така като гледам тоя сайт хубаво ти си го качил ама като го изтеглиш и като го сложиш въобще не е същия някъф друг е ;) ако можеш да качиш баш тоя уеб мн ще съм ти благодарен

е то хубаво ма не е готов, аз се отказах да го прая тоя белия, щото вече никой не играе 97д.... и няма приложение;)
 
Може да се каже....

Еми давай да видиме кво ще направиш.
За тоя уеб искам едно да се събереме повечко хора и всеки да е допринесъл с нещо, така ще стане най яко :)
Ами може да се каже ,че разбирам от фотошоп ... ако искаш пиши ми скайп : vvvvviiiiivvvvv4444ooo
 
Не Само аз няколко човека ми помогнаха

хаха ас вчера го гледах тук в даркстеам....


ето още едно темпалче " НЕСЪМ ГО ПРАВИЛ АС" но и никога несам виждал саит с него а лично намене ми харесва много Цук..! и ако напраите промени по темпла ще стане много як ^^ ако си заинтрисован Skype : th3agle
 
Last edited:
Още търсите ли човек, който да ви сътвори дизайна? :)

Ако търсите, драснете по 1 ЛС, може да не намеря темата отново. xD
 
Още търсите ли човек, който да ви сътвори дизайна? :)

Ако търсите, драснете по 1 ЛС, може да не намеря темата отново. xD

И аз това ще попитам ако има още интерес да скалъпиме нещо ;)
 
има ли го още този уеб дето е като на xtyling
 
Last edited: