[AD] DivinityMu 97d99i Exp: 9999x Drop: 100%

corrairn

Member
Joined
Aug 28, 2010
Messages
53
Reaction score
7
Server: Divinity Mu Easy
Version: 97d99i
Experience: 9999x
Drops: 100%
Mobs HP: 100%
Bless Bug: On
Reset Level: 350
No Zen required on reset
Bonus Points (* Resets) : 1200
Items in shops:
Box+1,2,3,4 Bless ,Life, Chaos, Sets
Maximum Level: 350
Maximum Resets: 999
Clear Stats: No
Clear Inventory: No
Clear Skills: No

Website: http://divinity-games.com/muonline/DivinityMu
 
И пак... фънка на 97d+99i и този банален сайт :x
 
  • Like
Reactions: 1 person
Идвайте да играете колкото по скоро почнете сървъра толкова по скоро ще почнат да се правят евентите
 
В сървъра вече има нови команди тях можете да ги видите като влезете в форума
 
Total accounts: 36
Total characters: 42
Total guilds: 3
Players online: 0
Administrators: 0/4

Divinity Mu Easy е Онлайн от 6 дни


Той е дебел... не той неее дебел...той е дебел... неее той е само със 36acc-та за една седмица :D ! Бравооо ! Много добра работа 36 acc-та за една седмица :O как го постигна ... моля те кажии ми
 
  • Like
Reactions: Advanter
Total accounts: 36
Total characters: 42
Total guilds: 3
Players online: 0
Administrators: 0/4

Divinity Mu Easy е Онлайн от 6 дни


Той е дебел... не той неее дебел...той е дебел... неее той е само със 36acc-та за една седмица :D ! Бравооо ! Много добра работа 36 acc-та за една седмица :O как го постигна ... моля те кажии ми


Единственото което ще ти кажа е че не е нужно да ми спамиш темата с лапешките си коментари
 
Къде тоя пъдпъдък ще ме забие :D един шамар му удрям и цял месец ще плаче .
 
  • Like
Reactions: Advanter
Първо се научи да пишеш после прави квото ще правиш :)
 
Мисля че целта не е да има максимален брой регистрирани потребители Life може да има 1 Онлайн това не означава нищо на който му е кеф ще си играе който има задръжки да седи и да гледа отстрани. ;)
 
Мен ми е чудно защо си натикал сайта в толкова папки.Сложи си едно интро в официалната страница 2 линка към /му и кабал ли там квото имаш и си 6 .. ;): иначе успехи ...
 
трябва да си оправиш сайта, понякога не го зарежда и трябва да се дава рефреш, а някои потребители като не им го зареди от 1-вият път и затварят сайта, нали знаеш
 
Мен ми е чудно защо си натикал сайта в толкова папки.Сложи си едно интро в официалната страница 2 линка към /му и кабал ли там квото имаш и си 6 .. ;): иначе успехи ...

Вярно е че освен му-то има кабал сървър но аз за кабал сървъра не го поглеждам понеже не е мой.Когато собственика на компа ми даде достъп до компа му ми каза единствено да барам му сървъра и това правя затова му сървъра е в толкова папки.
 
От утре 13 май започва нов вид евент това е Characters Event.Сега ще ви обясня какво представлява той всеки играч който направи героя си макс статс получава фулл итеми +11 за героя си.В този евент няма ограничение на героите можете да направите колкото си искате герои макс статс.
 
Last edited:
Access forbidden!

You don't have permission to access the requested object. It is either read-protected or not readable by the server.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 403

esxi.sytes.net
05/14/12 02:13:58
Apache/2.2.11 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.11 OpenSSL/0.9.8i mod_autoindex_color PHP/5.2.8
 
Access forbidden!

You don't have permission to access the requested object. It is either read-protected or not readable by the server.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 403

esxi.sytes.net
05/14/12 02:13:58
Apache/2.2.11 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.11 OpenSSL/0.9.8i mod_autoindex_color PHP/5.2.8

При тебе е проблема на другите как им отваря сайта