[Help] Disconect

cross93

New Member
Joined
Apr 22, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Всичко съм направил(с рутер съм) както е написано тук. Но който и да влезе след 1 мин го дисканеква може ли някой да помогне моля вии ::S:
 
Last edited:
IP prez ruter ne e Real

Защо пишеш простотий ?!
Рутера неправи ипто нереално! Просто Той си създава локални които са използвани само за компютррите свързани с него ... а това локално ип се променя при рестарт на рутера :)
 
Всичко съм направил(с рутер съм) както е написано тук. Но който и да влезе след 1 мин го дисканеква може ли някой да помогне моля вии ::S:

Кажи малко информация с кои файлове си и тнт. може да е от файловете ...
 
Защо пишеш простотий ?!
Рутера неправи ипто нереално! Просто Той си създава локални които са използвани само за компютррите свързани с него ... а това локално ип се променя при рестарт на рутера :)

МММММММ не знам къв рутър имаш, но аз до сега не съм виждал такъв, който да ти сменя IP при всеки рестарт
 
МММММММ не знам къв рутър имаш, но аз до сега не съм виждал такъв, който да ти сменя IP при всеки рестарт

Има интернети с не реално ИП когато реснеш нета се сменя и ИП то и всеки път тъй.
 
Виж пак съобщението на MaPTuH4y ..... "а това локално ип се променя при рестарт на рутера "... излиза, че IP от рутъра се сменя, а не е така, възможно е ако имаш динамично да ти се смени когато рестартираш рутъра, но не и компютъра зад него.

... и такова нещо реално/нереално IP не съществува. Динамично се казва. Или публично, в другия случай.
 
  • Like
Reactions: ivowe3