Destruction Banner

Dea7h

Admiral General Aladeen
Joined
Jan 16, 2009
Messages
1,190
Reaction score
427
Здравейте !
Искам да кажа че съм начинаещ във Photo Shop и се занимавам с него от седмица максимум (blush)
Ето и банера:
banner.gif
 
Last edited:
не мога да разбера какво толкова ви влекат тези линийки (headbang) толкова са използвани и стари, че няма на къде :) може да ги махнеш
 
всичко е елементарно ... даже с може да се направи по-добре с твойте материали
 
:x izberi drug font (Shrift) i namali opacityto na tezi liniiki i shte stane po dobre ina4e
5/10 (sorry za latinicata ama flextype mi se precaka)
 
Както ви казах по горе се занимавам от наколко дена и ... А за шрифта просто нямам много и незнам от каде да си намеря ... (тези в dafont и тн са (puke) ...)
 
Линиите са ти много на едро, направи си нов pattern с тях и не ги слагай върху рендера, а само върху фона. За шрифта вече ти казаха. Също така след като запазиш банера, можеш да му добавиш Bevel and emboss, става по-яко. :)
бду, в dafont има много добри шрифтове, просто трябва да знаеш къде да търсиш.
 
не мога да разбера какво толкова ви влекат тези линийки (headbang) толкова са използвани и стари, че няма на къде :) може да ги махнеш

тц-тц-тц всички станахте големи професионалисти ама... може да са стари но все още влизат в употреба и придават стил на самото изображение без значение какво е то!
 
  • Like
Reactions: Dea7h
Линиите са ти много на едро, направи си нов pattern с тях и не ги слагай върху рендера, а само върху фона. За шрифта вече ти казаха. Също така след като запазиш банера, можеш да му добавиш Bevel and emboss, става по-яко. :)
бду, в dafont има много добри шрифтове, просто трябва да знаеш къде да търсиш.

А ще ме покажеш ли къде да търся (angel)
 
добре си е банера стига сте си отваряли устата мишоци направете и вие нещо да ви видя :bomb::censored2:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dea7h
А ще ме покажеш ли къде да търся (angel)

Ами зависи за какво точно ще използваш шрифта. Като начало влез тук и поразгледай категориите - сигурна съм, че ще намериш нещо подходящо. :)