[Release] DangerLinkMu Server Files

хора имам някакъв странен проблем , като си вляза в сървъра играя около 2 минути и ме дисконектва.. ? някви идеи ?
 
хора имам някакъв странен проблем , като си вляза в сървъра играя около 2 минути и ме дисконектва.. ? някви идеи ?

А с кой порт влизаш?
 
провери в serverlist, iplist или commonserver, някъде там си пропуснал.
 
с порт 44405 не мога да се конектна ...
 
абе хора и най оригиналните файлове да имате като неможе да подкарате 1 сървър каде сте трънали :cloud:
 
  • Like
Reactions: back2me
абе хора и най оригиналните файлове да имате като неможе да подкарате 1 сървър каде сте трънали :cloud:

нали за това е форума...
или се бъркам?!
 
дарк виж тук и тук пощи в сички новини има оплаквания :D
Виждам как добре си държи сървъра :D
 
Това не е Dangerlink а само неговите файлове със Db-То
 
gameserver-a ми искарва около 7-8 грешки след което се затваря с грешка "Dont send" някой подкарвал ли е тези файлове ?

OS: Win xp sp3
Sql server 2000 (DEVELOPER EDITION) - Zamunda
Framework 3.5

Нямам си на идея от какво е..
Някой ако прояви желание да ми помогне ще дам и снимки...
 
някой ако каже свестна Mana Shield формула :D
 
Добре..
Ела тогава да ми оправиш 7-те ерора :) които са на инджикитайски
 
Добре..
Ела тогава да ми оправиш 7-те ерора :) които са на инджикитайски

Ти май не правиш разлика между ОПРИГИНАЛНИ и това, че не може да ги настроиш . За пореден път се омаловажава труда на хората .....
 
какво не можеш да ги направиш ве не стига че ти качват без пари и пак си не доволен,това че ти не можеш да си ги направиш незначи че другите не могат ;) а колкото до оправянето един въпрос? как при мен варвяха без проблем ?? вместо да благодариш че ти ги дават безплатно ти недоволен!
 
Имам един въпрос всичко си върви при мен без проблеми само едно нещо неможах да направя .... някой ще ми каже ли как да направя да пада зен от монстерите !? Мерси предварително... :)

Оправих се :)
 
Last edited:
какво не можеш да ги направиш ве не стига че ти качват без пари и пак си не доволен,това че ти не можеш да си ги направиш незначи че другите не могат ;) а колкото до оправянето един въпрос? как при мен варвяха без проблем ?? вместо да благодариш че ти ги дават безплатно ти недоволен!
Ей пещерняк..Ти си сложил съвъра направо в D:\MuServer....
а аз в D:\MuOnline\MuServer...
Cлучайно не видях че GameServer ми отваря
D:\MuServer\Data\..Ерорите...
За това ми ги дава тея ерори..
Нямам коментар за "оригиналните файлове"...
 
Ей пещерняк..Ти си сложил съвъра направо в D:\MuServer....
а аз в D:\MuOnline\MuServer...
Cлучайно не видях че GameServer ми отваря
D:\MuServer\Data\..Ерорите...
За това ми ги дава тея ерори..
Нямам коментар за "оригиналните файлове"...

В случая излиза че май ти си пещерняка :eh::D:
 
  • Like
Reactions: f0und
Не пещерняк, а идиот бих казал. ^_^
 
  • Like
Reactions: f0und