[Release] Crystal Web Reskin

Coolio

Active Member
Joined
May 25, 2008
Messages
378
Reaction score
114
[Release] EscapeMu Web Reskin

Поиграх си малко и ето какво излезна
Untitled-2.jpg


DowLoad : Here
 
Last edited:
Да земеш да поправиш заглавието? Escape Mu Web Reskin..... Доколкото знам Crystal web няма top players i top guilds ^^
 
Last edited:
:d Залагам ... кво залагам ддз :d че до утре е банн
 
как можа да направиш такава мизерия :D взе тоя уеб от на =Master= форума в psd формат и го приложи към черния уеб та чак в Development иска да го карат ^^ иначе горе доло готино е станало
 
Става но не е тфой не си праил ти скина само си заместил пиксите ^^

Ако някой иска такъв да каже ще го сложа ^^
 
Last edited:
първо да те светна че това не е crystal web второ картинките не са твой а от един сайт на един от мууеб фантома...
 
охохох
за пореден път ескапе му стуле с др. пикс ..
за кво треа сички да сте с този web
Weba е на Niker ..
не разбрахте ли че неможе да го ползвате ..
саздавате работа на създателите на weba да ви хакват
не ви ли омръзна ..
1 ще ви кажа Escape Mu Style е 1ствен а този скин просто е боза ;)
 
няма как създателите на уеба да го хакнат ако са оставили дупки понеже този сайт е правен наново върху друг му уеб 0.8
 
мърдер ас говоря за повечето копирвачи на пиковете на черния web и заради това хакват
;)
 
и кфо ако ядосат реал ако ще и те да си го код пак ще ги хак ^^
 
еми да
точно тос web секи го иска но да спрем да спамим достатачно го оплухме колио нека клосе темата ;)
 
първо да те светна че това не е crystal web второ картинките не са твой а от един сайт на един от мууеб фантома...
така никаде не сам писал че картинките са мой просто сам казал че сам си поиграл малко и се е получило никаде не пише че всичко е от мене аз само сам ги нагласил за определениа уеб който ще кача след 5 мин.

П.С.: Искрено се извинявам на ДарксТеам за забавянето просто бях допуснал малки грешки при малката промяна на кодовете и се наложи да започна всичко наново. Извинете ме
 
Last edited:
Би трябвало да им се извиниш да друго..... тоя Web заради него хакваха наред пък сега ти го Release-ваш.... omfg
 
еми сега виждам много хора с този веб на който сървърите не са им хакнати и може би този веб е защитан незнам неискам и да споря може и да си прав може и моята логика да не е вярна
 
Просто в началото Web-а беше толкова як... Lostbg го раздадоха на сички и почнаха с тъпите скинове шарените странички.... sux
btw indexa ти е същия като тоя уеб за който DarksTeam изречно са написали правило да не се ползва http://darksteam.net/showthread.php?t=1438
 
Last edited:
еми аз просто реших да опитам и според мене се получи добре и реших и със вас да го споделя
 
Дай да качим напрао черния а ? Да не се мъчат хората да го праят като него ще им отмене цели 10 минути :d
 
Не знам къде да пиша но си хакнах уеба и сега как да го оправя даже и с други уебове не стаа Fatal error: Call to a member function fetchrow() on a non-object in D:\xampp\xampp\htdocs\includes\muweb.php on line 48
 
Не знам къде да пиша но си хакнах уеба и сега как да го оправя даже и с други уебове не стаа Fatal error: Call to a member function fetchrow() on a non-object in D:\xampp\xampp\htdocs\includes\muweb.php on line 48

Това значи че нямаш таблица Character , наново restore DB :)