[AD] CrashMu S4 Exp: 5000x Drop: 50%

Какво да коментираме Офлайн...
 
Имате някаква грешка Онлайн е!
Или мопже да сте гледали когато се наложи да го ресна забързо
 
Last edited:
Нещо от сорта на : 468x60

Брао сървърчето бива, обаче ако си погледнеш и темата за админите в req ши е още по-добре!
 
супер е 10/10 личи че си се старал :)
 
супер е 10/10 личи че си се старал :)

Така е доста усилия влагам :) По цял ден на компа и ся пари за нов комп сабирам :p
 
Хубаво Само да не става така както си го кръстил че лошо иначе ти пожелавам успех :)

Edit: Server Security is 0 %
Please Close port 3306

Сега как е Secure ? :D:
 
Сега как е Secure ? :D:

Да речем, че ламерите не могат да те хакнат, а тези, които могат - няма да го направят.
 
Да речем, че ламерите не могат да те хакнат, а тези, които могат - няма да го направят.

Е като сменя хоста ще го сложа както си писал в онази тема за Win и дано да е по-добре :)
 
Виште нашите банери ТУК!

Не знам защо но аз си направих баннерите преди 1 седмица някаде тай но се виждаха само като се логнеш и се чудя дали не си ги копирал от мене така.

Даже модула ми се казва така banners.php :)
 
Не знам защо но аз си направих баннерите преди 1 седмица някаде тай но се виждаха само като се логнеш и се чудя дали не си ги копирал от мене така.

Даже модула ми се казва така banners.php :)

Незнам кое е твоето му преди малко се сетих и реших да си го направя .... а името на модула идва от самосебе си така че не ме набедявай че съм те копирал , а й то няма много начини за направвата му според мен ....
 
Що така само 0 онлайн винаги бе ?
 
Щото сървъра е Offline логично е...