[Release] Counter-Strike Web

Не ми харесва особенно
5/10 за труда
 
на мен ми харесва но нз дали твоя е същия който си релиизнал... но за сайта 10/10
 
може ли да попитам как да сложа в сайта топ3,демек тва примерно за месец фефруари топ3 ????
 
Ами ако имаш примерно 2 сьрвьра влизаш снимаш топовете оправяш ги да ги показва и 2-та в една картинка и ги слагаш в сайта поне аз така мисля ;)
 
Ами ако имаш примерно 2 сьрвьра влизаш снимаш топовете оправяш ги да ги показва и 2-та в една картинка и ги слагаш в сайта поне аз така мисля ;)

Ако ЦС-а беше с накакъв SQL сървър (MSSQL,MySQl) щеше да бъде по лесно ,но за жалост не е :(

Иначе уеба е доста добър :)
 
Ако ЦС-а беше с накакъв SQL сървър (MSSQL,MySQl) щеше да бъде по лесно ,но за жалост не е :(

Иначе уеба е доста добър :)
Но може да се направи да са на mysql основа :)
 
Но може да се направи да са на mysql основа :)
eми варкрафт 3 статистика се свързва директно с цс-а и и поддържа мусял
може да се кодира уеб и статистика ама нз кой ще се съгласи да се занимава
 
eми варкрафт 3 статистика се свързва директно с цс-а и и поддържа мусял
може да се кодира уеб и статистика ама нз кой ще се съгласи да се занимава

От цс не разбирам ако някой може да каже как да се направи на MySql ще е много добре ;) И може и да се пробвам да го направя ;)
 
нямам нищо против това, но поне да ме беше питал преди да го пускаш. Взел си сайта от Protect, който го помолих да не го праща на никого освен да го използва за неговия сайт. Редактирал си го най-нахално и сега си преписваш "усилията".
 
Last edited:
защо насякаде линковете неработят?