[Help] Could not connect to server.

Dea7h

Admiral General Aladeen
Joined
Jan 16, 2009
Messages
1,190
Reaction score
427
Здравейте !
Имам проблем (speechless) , когато опитам да вляза в някой сървър (пробвах доста) ми изписва
PHP:
Could not connect to server.
Ето снимка :
41.jpg

А в конзолата изписва това :
PHP:
WARNING: UDP_OpenSocket: port: 27015  bind: WSAEADDRINUSE
NET Ports:  server 27015, client 27005
Could not get TCP/IP address, TCP/IP disabled
Reason:  WSAENOT

Помагайте ... (blush)
 
Аз също съм имал такива грешки. Преинсталлнах си CS-a и се оправи. Виж пробвай да го преинсталираш и пак влез в сървърите. Ако отново не стане пиши да мислим друго. Успех :)
 
  • Like
Reactions: Dea7h
с преинстал пак ше е така.да имаш рутер или firewall пуснта?
 
  • Like
Reactions: Dea7h
или го пусни сървъра през конзола
влизате във папката counter-strike там където са файловете hlds и hltv правите нов текстов документ (server.bat) и в него пишете:

Code
hlds.exe -console -game cstrike -port 27015 +maxplayers 20 +map de_aztec +sv_lan 0 +rcon_password 1234



после давате file > save as
на save as type избирате all files
на file name пишете server.bat

*-port 27015 ---> тук си пишете порта.
*+maxplayers 20 ---> тук пишете за коло човека да е сървара.
*+map de_aztec ---> тук пишете с коя карта да почва сървара.
*+rcon_password по ваше усмотрение

за да си направите име на сървара влизате в x:\xxx\counter-strike\cstrike\server.cfg
там търсите редът, на който пише hostname и в кавичките пишете името на сервера. после във server.cfg търсите редът, на който пише sv_lan и го правите на 0

после намирате .bat файла който е във папката counter-strike и го отваряте изчаквате малко да зареди сървара и влизате.

Have fun
 
незнам, на мен ми се оправя.. абе заслужава си да пробва ;)
 
абе да ми каже само на кой доставчик е и има ли рутер или пуснат firewall!Играта няма общо тука според мен...
 
Не е от firewall и нямам рутер ... други идеи ?
 
Last edited:
оф абе кажи на кой доставчик си щото може да си с виртуално IP или ако някой друг ползва IP-to.Пробвай да пуснеш сървъра пре порт 27016 или 27017 но не през 27015 и ако пак не стане занчи или си с виртуално ИП или има Firewall от antivirus program/windows!
 
но разбираш ли бате тва са възможните опци и и най-вероятно имаш Firewall от антивирусна.Кажеи с ква антивирусна си или за по-лесна направо я изтрии и без тва антивмирусните нема полза от тях...
 
човек като ти казвам че съм с реално ип значи знам какво означава и съм сигорен !
пс: оправих се !