[Help] Connect to Server

Evanescence

Active Member
Joined
Nov 16, 2008
Messages
171
Reaction score
116
Значи правя сървър на Му 97д+99и! аз си влизам в сървъра НО когато някои друг иска да се конектне не му изкарва сървъра някои да знае защо е така мерси!
 
Еее .... хаиде де... никои ли незнае защо така прави! или вече спите?! -.-
 
Пробвай смъкни си Firewall-a ама на Windows-a, което съм почти сигурен, че не влияе това... Или си смени Connect и Join Server-a, и пак да пробват... от там насетне вече ако не стане нямам си идея... Клиента може и той да е виновен :)
 
Еми това сега ще направя дано да стане не е от Огнената Стена! Спрял сам я и пак така .... няма логика да става това !! ..... но ще пробвам данода стане!!
 
Не е от Това! Смених ги съштата работа! Пффф .....
 
Успех !!! Но съм 90% убеден, че е от Connect и Join Server... :)
 
Еми да ти кажа може и от клиента да е като спрем сървъра и тряя д ми изпише "Дисконект" а то пак сървър не изписва ..... ебати бъгъ ....
 
Еми да ти кажа може и от клиента да е като спрем сървъра и тряя д ми изпише "Дисконект" а то пак сървър не изписва ..... ебати бъгъ ....

Може и от main.exe да е да не си савпадат версийте... :think: или пак при мен беше регистер кода на клиент-а и го оправих
 
Може и от main.exe да е да не си савпадат версийте... :think: или пак при мен беше регистер кода на клиент-а и го оправих
От каде мога да го видя този код и каде се слага тоя регисрър код?
 
От каде мога да го видя този код и каде се слага тоя регисрър код?

Я пробвай с това ехе да видим и откаде си изтегли сървъра от тук или друго място? Ако е от тук всички който сам пробвал тук нетръгват при мен и имах проблем с едното 97d+99i up-нещо си беше като твоя.
 
няколко идеи:
1.Ип-настройки
2.Клиент
3.Антивирусна
4.Firewall

късмет с разнищването.
само мога да кажа клиент ако ползваш правиш си твой сериал ип и версия така само чрез твоя клиент да могат да влизат.
 
Единствените възможности са:
1. Блокиран Гейм Сървър от Fire Wall-a.
2. Да нямаш реално ип.
3. Да си направил сървъра с локално ип.
 
От огнената стена е и при мен го искарва