BulSMS

misho_rb

Well-Known Member
Joined
Feb 1, 2010
Messages
1,146
Reaction score
98
Хей, открих сайт, от който можете да пращате смс-и към всички оператори БЕЗПЛАТНО. Сайта е www.bulsms.com . Регистрирайте се, и го тествайте :p
 
Преди от тук пратих 5 смс и ми изтриха регистрацията.
 
  • Like
Reactions: misho_rb
Караш ми се че съм го споделил? (nqh)
 
аз преди в мобио си пращах от сайта им с скрипта за тестов СМС пиша префикса и СМС-а примерно paysms kak si kfo stava sha izlizame li и СМСчето е пристигнало беше много готино ама ся го напрайха по смотано :x :D
 
  • Like
Reactions: misho_rb
Достъпът ви до www.bulsms.com е прекратен!

Вие или потребител във вашата мрежа, който използва услугите на bulSMS е нарушил общите условия за ползване. Системата или операторите ни са установила това нарушение и са извършили прекратяване на достъпа.

Oбщите условия за ползване имат силата на договор между посетителите на www.bulsms.com и собствениците му. При създаване на профил (извършване на регистрация в www.bulsms.com), всеки потребител изрично по своя воля сам приема общите условия (подписва договора).

За повече информация, свържете се с нас на [email protected].
 
  • Like
Reactions: misho_rb
Този сайт го отрих преди 2-3 седмици. Доволен съм. :D
 
  • Like
Reactions: misho_rb
Достъпът ви до www.bulsms.com е прекратен!

Вие или потребител във вашата мрежа, който използва услугите на bulSMS е нарушил общите условия за ползване. Системата или операторите ни са установила това нарушение и са извършили прекратяване на достъпа.

Oбщите условия за ползване имат силата на договор между посетителите на www.bulsms.com и собствениците му. При създаване на профил (извършване на регистрация в www.bulsms.com), всеки потребител изрично по своя воля сам приема общите условия (подписва договора).

За повече информация, свържете се с нас на [email protected].

Ами направил си някакво нарушение, ти, или някой от твоята мрежа.