[AD] BlackMu 97d99i Exp: 5000x Drop: 70%

Имаш няколко проблема със сървъра затова нямаш хора .
1.Махни Уев Шопа . Хората като видят уеб шоп и въобще не си правят труда да играят.
2. Много точки на рес. Това обезсмисля играта като цяло няма интрига и бк-то няма конкуренция.
3. На Много малко време са дневните евенти като скай уорм и инваии. За цифра малко време ще се съберат хубави итеми и ще писне на хората тогава няма да имаш и толкова.
4. Купи си домейн :) не е толкова скъп но поне няма да си на запто.

Помисли над това не те критикувам просто давам ти съвет като приятел и като човек занимаващ се с това :)

като цяло идеите са ти за нормал или хард сървър а ако си забелязал това е WarZone както следва , предметите не се изкарват с много труд точките никак не са много ако знаеш как да си разпределиш статса лично съм стоял по цели вечери в тестове докато достигна до там, дори и с см можеш да биеш бк, които не вярва може да влезе и да тества, ако не правя един тестов герой и пред вас бия бк със см иначе благодаря за коментара :p
 
Last edited:
Сайта е пълен с дупки. Намерих поне 7-8. Та даже и SQL injection открих, но не ми се налучква с куерито, че ме мързи ...
 
  • Like
Reactions: BlackMu
Warning: session_start() [function.session-start]: open(C:\xampp\tmp\sess_g798ri5i62bb9ltbkuhq0jroe6, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in C:\xampp\htdocs\index.php on line 5

Fatal error: Call to undefined function mssql_connect() in C:\xampp\htdocs\configs\config.php on line 8

Warning: Unknown: open(C:\xampp\tmp\sess_g798ri5i62bb9ltbkuhq0jroe6, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (C:\xampp\tmp) in Unknown on line 0
 
сменяме апачето за това я вади тази грешка след малко сайта ще е на линия :)
 
Cool! :59::arf2:

играем си на спамери? (nod)

П.П :
Имахме проблем с интернет доставчиците утре всичко ще бъде прегледано от техниците

Добавихме компенсация по 200 кредита на всички регистрирани потребители до този момент!
Благодаря ви за разбирането!
 
Ако имате проблеми със старият клиент моля изтеглете новия от секция Downloads в него има папка с упътване ако случайно имате грешки!

Работим по търг системата която скоро ще бъде добавена!
 
Сървъра е онлайн! Приятна игра и моля да ни извините за неудобството
 
Първият HoF PK EVENT в BlackMu WarZone
Ще се проведе на 12.09.2015(Събота) от 20:00
Евента ще се проведе в следния ред: СМ,ЕЛФ,МГ,БК


След PK EVENTА ресовете се вдигат с още +2 и стават 24!
 
бате много грешна конфигурация !!!!
 
Мен нещо не ме пуска в сайта?
nxYZRHk.jpg
 
Мен нещо не ме пуска в сайта?
nxYZRHk.jpg

То ти пише но къде е точно кой да ти каже, мога да ти сканирам целия си компютър макар, че съм го правил милион пъти вече нямам нито един вирус сега ще ударя 1 бързо сканиране на xampp :)

Заповядай :
6r0dxd.jpg



Опита ли да го отвориш с друг браузър? Или да си изчистиш cookies на браузъра.

бате много грешна конфигурация !!!!


Обяснявал съм много пъти защо конфигурацията ми е такава за момента, но ще се опитам накратко и ясно да обясня отново!
Конфигурацията е такава само и единствено заради факта, че не мога да гарантирам сигурност на нашите потребители, а кой би играл в по-хардкор сървър ако той не е устойчив на флууд и всякакъв вид атаки, дори и големите сървъри в България ако спираха постоянно нямаше да има кой да играе, както може да се случи при нас по всяко време, но известните сървъри са започнали в друго време, време в което много малко хора са знаели какво е "флууд,хакване,кракване" и т.н (и когато хората разбират и са екип е доста по-лесно) аз си правя повечето неща самичак с изключение на някой неща който ме затрудняват и двама човека от форума подават ръка винаги за което съм им благодарен (Er@seR и r00tme благодаря ви отново колеги! ). Все още не сме изгладили всичко, за да качим сървъра към някоя надеждна компания иначе съм си го мислим много пъти, но от бързане ще стане гаф нищо повече от нивото на което сме в момента, с две думи докато го държа в домашни условия няма как да направя играта по-интересна от момента! И Въпреки това колкото и хора да имам аз съм упорит и не бих си спрял сървъра дори и да имам 0 онлайн ще го разработвам до максимум след което ще си платя и дано имаме късмет да потръгнат нещата все по-нагоре!
 
Last edited:
Убиваш пич 12.09.2015 "Hall of fame event" Добре викам чакай да го пробвам цъкам на сайта не зарежда добре после се сетих хоф евент със 3ма онлине ли , ще правиш?
 
Убиваш пич 12.09.2015 "Hall of fame event" Добре викам чакай да го пробвам цъкам на сайта не зарежда добре после се сетих хоф евент със 3ма онлине ли , ще правиш?


Не знам кой те "убива" ама яко спамиш в този форум ми се струва. Ако нямаш нещо смислено да кажеш не го прави само за да си набавяш постове към профила си. Нищо лично просто ти си един спамер който ходи по чуждите теми единствено с цел клевета/обида/ и не знам си още какво, ако си мислиш, че с следния коментар си ме засегнал значи, сивото вещество ти е на изчезване.

Поздрави : BlackMu WarZone!
 
Last edited:
Аз не си спомням какво съм ти помагал, но благодаря за оценката. Винаги помагам стига да мога, но само когато виждам, че хората се опитват сами и имат желание. Много мразя не-културни, безхаберни мързеливци, които смятат, че някои с нещо им е длъжен.

Започващи с изречения от сорта "Луд, намери ме в скайп...."
 
  • Like
Reactions: pafa7a and BlackMu
Така де , какво викахте , че няма да го спрете а го няма вмомента ^^
 
Всяко нещо има своя край играта няма прогрес, а годините летят. Сървъра съществуваше в различни времена, успешни и не чак толкова успешни. Но всичко хубаво има своят край! И както съм споменавал ти търсиш само къде да напишеш нещо "умно" колкото да си изразиш "компетентното мнение" за нещата. Нищо лично и много поздрави от нас. :)