Assassin's Creed

Lycan

Active Member
Joined
May 27, 2009
Messages
351
Reaction score
48
Коментари?

8f03f843978d943bcdd87f3f9f03bc6b.png
 
Хахаа изрезка със текст със клипинг маск :D (xaxa) (nqh)
EDIT: Това е за 3.5 сек, направих текст с клиппинг маск на ръката и лек дъгов оттенък, както и външен/outter B-level :)
 

Attachments

  • lycaneshibangei.jpg
    lycaneshibangei.jpg
    161.9 KB · Views: 45
Last edited:
ква изреска те гони пък тебе...
 
Просто си написал Лицан със клиппинг маск, такава (think)
 
и като е с клипинг къв е проблема ?
 
Ми не взел си една картинка, шибнал си и един клипиран текст и казваш че е твое?
 
Хайде ся земи си блъсни главата в стената ,че никога няма да се доближиш до мойте възможности.

PSD FILE

EDIT: Земи си гръмни "лекият дъгов отенък" :clap:(xaixai)(xaixai):blink::blink:
 
Last edited:
не той просто много му знае устата
 
Ми не взел си една картинка, шибнал си и един клипиран текст и казваш че е твое?

Батаф ограничения тип честно (fubar)
 
omg... утре ще кажеш и че хуй-а му е копиран от някой..
 
Хахаах Трайте, каде пиша че съм по добър от теб? И другото което е няма причина да ти завиждам. Представям си те какъв си, само като гледам какъв си фукльо. Дал си ми ПСД-то и си велик? Барай меча ;-0
 
даже имаш нахалството да спориш още...просто си замълчи изложи се и това е
 
Мхм ако незавиждаше нямаше да спамиш сяка моя тема.
И не съм надут просто ти се пишеш за отворко и като ти клопнах псд унемя...
 
Не мога да разбера, защо въобще обръщате внимание на такива лекенца.

Хахаах Трайте, каде пиша че съм по добър от теб? И другото което е няма причина да ти завиждам. Представям си те какъв си, само като гледам какъв си фукльо. Дал си ми ПСД-то и си велик? Барай меча ;-0

А ти, келешче долно, ходи се скрии под полата на майка си и изчакай още 5 години, защото вмомента единственото, което правиш е да си петниш долното именце.
Така де, то келешчета като теб си сменят ника и започват да рогаят себе си в същия форум с цел да се харесат на някой бунак, който би им се вързал,а всъщност, те си остават същите лайна.
 
Хахаа изрезка със текст със клипинг маск :D (xaxa) (nqh)
EDIT: Това е за 3.5 сек, направих текст с клиппинг маск на ръката и лек дъгов оттенък, както и външен/outter B-level :)


Ми не взел си една картинка, шибнал си и един клипиран текст и казваш че е твое?

Хахаах Трайте, каде пиша че съм по добър от теб? И другото което е няма причина да ти завиждам. Представям си те какъв си, само като гледам какъв си фукльо. Дал си ми ПСД-то и си велик? Барай меча ;-0

първо казваш че е изрезка после казваш че той мисли че е велик като е дал псд ?
 
Има слой с цялата картина- под нея има много безполезни слоеве, защото на един от последните прозрачността му е 100% което прави другите под него безполезни. Оставил ги е просто за да помисля че се е потрудил да направил. Направил е адджъстмент слой, но е оставил други над него със 100% Прозрачност което го прави невидим.
@sNg Викаш ми келеш а, нещо общо с теб да има разговора ни? България - всеки гледа да барне...
 
Да си чувал за "apply image".........
 
Има слой с цялата картина- под нея има много безполезни слоеве, защото на един от последните прозрачността му е 100% което прави другите под него безполезни. Оставил ги е просто за да помисля че се е потрудил да направил. Направил е адджъстмент слой, но е оставил други над него със 100% Прозрачност което го прави невидим.
@sNg Викаш ми келеш а, нещо общо с теб да има разговора ни? България - всеки гледа да барне...

Рофл ааа не тфа ме уби просто не не нене не не ненене не нененененее ахахахахахаххахахахахахахах ти малумен ли си бе майко е ае млъкни че се повече се излагаш