[AD] ArmaniMu 97d99i Exp: 1000x Drop: 80%

iamsnake:
Имаш 79 коментара в които
70 се правиш на IAmStaka
9 са UP в темата за грозния ти сървър без бъдеще...
 
iamsnake:
Имаш 79 коментара в които
70 се правиш на IAmStaka
9 са UP в темата за грозния ти сървър без бъдеще...

А ти имаш 8 коментара придружени от грозен аватар.. (wait)

4/10 по темата.. банални сте вече със сайта на MeMoS.
 
iamsnake:
Имаш 79 коментара в които
70 се правиш на IAmStaka
9 са UP в темата за грозния ти сървър без бъдеще...

разгледах ви форума от всякаде... имате някви си мачове и твърдите че сте ги измислили вие нали?
WWE "The Official Site of the WWE Universe" тук ги има същите странно а (mm)
сега кажете че те копират от вас ahHAHA (chuckle)(chuckle)(chuckle)
 
А ти имаш 8 коментара придружени от грозен аватар.. (wait)

4/10 по темата.. банални сте вече със сайта на MeMoS.

Според тях обаче, сайта не е на MeMoS, ами "арманито" го е правил!!! (rofl) (rofl)
 
  • Like
Reactions: LasTPr0
Тука има много хора дето завиждат боклуци мазни правите се на велики ще правя квот си искам без да питам вас или някой друг не ми пукат ваще мения нямало бъдеще, сървъра е на 2 месеца ве обитак прост вий кво сте направили? Само двуседмички в последствие или се рестартирват или спират за винаги...

Ivailo99 - Ти пък кво пишеш не свързано бахти обитака дет си копирали сме да не почна да ти показвам МУ та дето са копирали всеки Български сървър е копирал от някаде мойто момче по много или малко тука поне не сме копирали кой знае колко може да се каже даже че тва дето сме копирали е нищожно пред останалите сървъри. Ся да не кажеш че дроп евента, Финд евента и там другите са копирани смешен си...

Fiend - Я покажи кой друг сървър е с този сайт същия на лично.

Dea7h - Ти пък изобщо нямаш право на мнение знам че те е яд ти на всичко завиждаш защот си нямал успех с нищо до сега и от каде на каде сайта е на MeMoS? Той дал само един дизайн такаче сайта не е негов...

DamnYouHaters - Теб пък кво те интересува кой колко мнения пише къф си ти а? ТИ си един долен боклук!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: IAmSnake
Тука има много хора дето завиждат боклуци мазни правите се на велики ще правя квот си искам без да питам вас или някой друг не ми пукат ваще мения нямало бъдеще, сървъра е на 2 месеца ве обитак прост вий кво сте направили? Само двуседмички в последствие или се рестартирват или спират за винаги...

Ivailo99 - Ти пък кво пишеш не свързано бахти обитака дет си копирали сме да не почна да ти показвам МУ та дето са копирали всеки Български сървър е копирал от някаде мойто момче по много или малко тука поне не сме копирали кой знае колко може да се каже даже че тва дето сме копирали е нищожно пред останалите сървъри. Ся да не кажеш че дроп евента, Финд евента и там другите са копирани смешен си...

Fiend - Я покажи кой друг сървър е с този сайт същия на лично.

Dea7h - Ти пък изобщо нямаш право на мнение знам че те е яд ти на всичко завиждаш защот си нямал успех с нищо до сега и от каде на каде сайта е на MeMoS? Той дал само един дизайн такаче сайта не е негов...

DamnYouHaters - Теб пък кво те интересува кой колко мнения пише къф си ти а? ТИ си един долен боклук!

много голяма уста отвори ама един модул не е писан от вас а ако имаше уважение щеше да оставиш кредити
 
много голяма уста отвори ама един модул не е писан от вас а ако имаше уважение щеше да оставиш кредити

Твоя беше червен този както виждаш не е червен ;)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: IAmSnake
За кое да ти завидя бе идиот? За страхотното име "армани му", или пък за сайта който дори не е твой? Кажи ми, за кое да ти завидя? Просто коментирах че не си уважил труда на мемос... Хубаво, сменил си скапаният цвят на сайта, и дизаина стана твой, така ли? По тази логика... Сещаш се... Ако имаш поне малко себеуважение, ще уважиш мемос и ще му сложиш "credits"!
 
  • Like
Reactions: LasTPr0 and MeMoS
Както искам ще се казва сървъра теб кво те интересува? Нищо не те интересува или засяга квот си искам ще правя ;)
 
  • Like
Reactions: IAmSnake
много голяма уста отвори ама един модул не е писан от вас а ако имаше уважение щеше да оставиш кредити
Твоя беше червен този както виждаш не е чевен ;)




pxapaxaxpaxpaxpaxpaxpaxp !

ти по голяма простотия не можа ли да измислиш.?
 
Твоя беше червен този както виждаш не е чевен ;)


XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA XAUH UAXUHA XUHX AHUHU XAUH XA
 
Той не ми го е дал, аз си го копнах :D:

]Dea7h - Ти пък изобщо нямаш право на мнение знам че те е яд ти на всичко завиждаш защот си нямал успех с нищо до сега и от каде на каде сайта е на MeMoS? Той дал само един дизайн такаче сайта не е негов...

Момче ти бавноразвиващ ли си или се правиш ?? |-( сайта не е негов но ти сам казваш ,че си го копнал от него .. само 2 думи има за теб УНИКАЛЕН ТЪПАК !!
 
MeMoS не те ли сърбът рацете да го спреш ?
 
ХяХяХя много хакери.. Кво да правя като завиждате вий квото и да говорите сървъра си се развива такаче слабо ме интересува мнението на някви от форум които в 80% от сърварите в този форум са критикувани точно от вас ;)

Вий видите ли нещо което се развива веднага го плюите кое от каде е какво, а ваще не са ли взимани от някаде винаги се хващате за нещо за най-малкото ще се хванете ама пак ще се хванете просто не можете и това са все едни и същи хора в този форум.
До преди 2 месеца на старта някви викаха че няма да се задържи много най-много 2 седмици тези 2 седмици станаха 2 месеца както виждате и мисля тези 2 месеца да продължават да се увеличават към 3-4-5-6... и т.н.

Според вас защо едни от най разбиращите в този форум се отказаха да помагат и да влизат в форума а? Ем точно заради такива като вас човека прави някъф проект и вий го плюите..
 
Last edited:
  • Like
Reactions: IAmSnake
banned, бавен си пич... Просто ти казахме да уважиш МеМоС и да му сложиш кредити, защото ако не беше той, сървърът ти нямаше да е с този сайт! Никой не ти завижда, може да си сигурен! :)
 
  • Like
Reactions: MeMoS
Имаш 20 онлайн за 2 месеца и си мислиш че ти завиждат хората ? влез в реалният свят момче дори купен домейн нямаш.И сигурно от тез 20 он поне 5 са фейк :D
 
НЕ!! Ние му завиждаме ами окей бе пич гледай си сървърчето,живота,жената(ако си дорасъл за такава) и уважавай малко хората не става дума за сървъра ти просто това което го правиш и в истинския живот ще го направиш когато почнеш работа и т.н. ще крадеш и ще казваш на черното бяло! GL&HF :)
 
LasTPr0 - Ти ако си го правил това аз не съм и не мисля да го правя! Реалния живот и тва тука не може да го сравняваш.
ReSpEc7 - Ще кача снимка да видиш колко са факе ;)
 
  • Like
Reactions: IAmSnake