[AD] ArmaniMu 97d99i Exp: 1000x Drop: 80%

banned

Active Member
Joined
Jan 4, 2009
Messages
616
Reaction score
71
Server Name: ArmaniMu
Server Version: 97d+99i
Server Experiance: 1000x
Server Drop Rate: 80%
Server UpTime: 24/7
Monsers HP: 100%
Bless Bug: Off
Box: +1 +2 in shop
Chaos Machine Succes Rates (+10 ~ +11): 70%~60%
Reset Level: 350
Reset Point: SM,MG-850 for ELF,BK-800
Maximum Level: 350
Maximum Resets: 84
Maximum Stats Points: 32767
Clear Stats: Yes
Clear Inventory: No
Clear Skills: No
WebSite: .::ArmaniMU::. - The Legend Is Back | Dedicated Server 24/7 Online | Free To Play MMORPG!
 
Last edited:
" VersachiMU " Щеше да е по яко!
 
© ArmaniMu All rights reserved 2009-2011!

Предлагам ти да напишеш името на истинския създател на уеб-а, това че си сменил хедър-а и цветовете не ти дава права в/у системата :)
 
  • Like
Reactions: A.ssassi.N
© ArmaniMu All rights reserved 2009-2011!

Предлагам ти да напишеш името на истинския създател на уеб-а, това че си сменил хедър-а и цветовете не ти дава права в/у системата :)

Мога да ти кажа че повечето по тоя сайт аз съм правил играл сам си един месец за да го направя както трябва да няма бъгове като повечето сайтове тука може да провериш за бъгове ако искаш, това че не пиша коментари по форума и ти тука си се регнал преди месец не ме познаваш и не знаеш какво мога :)
 
ти хубаво си играл да опряваш бъгове но ако не бяха тези които са написали сайта нямаше да имаш на какво да оправяш бъгове
 
ти хубаво си играл да опряваш бъгове но ако не бяха тези които са написали сайта нямаше да имаш на какво да оправяш бъгове

Ох много си умен. Ако не бяха направили DarkSteam ти нямаше каде да можеш да се заяждаш глупак :*
 
  • Like
Reactions: banned
Само , както гледам името на сървъра и домейна, му давам 1 месец (МАКСИМУМ) .
А пък до "бъговете" във сайта,незнам от каде ти дойде идеята че във сайта има "бъгове" , май във главата ти има и за това говориш ТЪПИЗМИ.(Че , си добавил 2 менюта във сайта и си променил някой ред , не означава че си поправил нещо ;) )

Бъг (от английското bug - "буболечка") в компютърния жаргон се разбира грешка по време на изпълнението на програмата. По същество бъгът представлява неочаквано поведение на програмата в определена ситуация. Процесът на отстраняване на грешките се нарича дебъгване.

Специално , за разбирачи и "поправячи" на "БЪГОВЕ" като теб . (chuckle) Успех със бъговете.

П-С : Гаден , долен жалък мишкар - ако сайта е твой аз се казвам - БЪГ - :D , © ArmaniMu All rights reserved 2009-2011!

Ако мизерния ти сървър съществува от 2009 .... незнам :D
 
Last edited:
Само , както гледам името на сървъра и домейна, му давам 1 месец (МАКСИМУМ) .

Само дето сървъра е онлайн сигурно над 5-6 месеца..
 
Със домейн sytes.net :O Какъв "Невероятен" УСПЕХ :D :D Нищо не му остава много.
 
Какво значение има домейн-а? Сървъра като гледам си е само за българи, така че в случая разширението не играя роля (think)
 
Само , както гледам името на сървъра и домейна, му давам 1 месец (МАКСИМУМ) .
А пък до "бъговете" във сайта,незнам от каде ти дойде идеята че във сайта има "бъгове" , май във главата ти има и за това говориш ТЪПИЗМИ.(Че , си добавил 2 менюта във сайта и си променил някой ред , не означава че си поправил нещо ;) )

Бъг (от английското bug - "буболечка") в компютърния жаргон се разбира грешка по време на изпълнението на програмата. По същество бъгът представлява неочаквано поведение на програмата в определена ситуация. Процесът на отстраняване на грешките се нарича дебъгване.

Специално , за разбирачи и "поправячи" на "БЪГОВЕ" като теб . (chuckle) Успех със бъговете.

П-С : Гаден , долен жалък мишкар - ако сайта е твой аз се казвам - БЪГ - :D , © ArmaniMu All rights reserved 2009-2011!

Ако мизерния ти сървър съществува от 2009 .... незнам :D

Ей смешник я виж тука малко...
.::ArmaniMu::. - The Legend Is Back Top 100 - .::ArmaniMu::. - The Legend Is Back private servers, .::ArmaniMu::. - The Legend Is Back downloads, .::ArmaniMu::. - The Legend Is Back database and .::ArmaniMu::. - The Legend Is Back sites. Top 100. Top

Намери ми го тоя сайт да видим кой го ползва както сам го направил аз и сам го оправил тука почти всички сайтове имат бъгове и то по много това че ти не знаеш къде са бъговете си е твой проблем аз не ти говоря за дупки от къдете може да се хакне..
 
Ох много си умен. Ако не бяха направили DarkSteam ти нямаше каде да можеш да се заяждаш глупак :*

1 пише се DarksTeam
2 аз не се заяждам и си мери приказките като толкова разбира да си напише един сайт че да няма бъгове и да си сложи негови кредити
 
слаба работа 5/10 сайта няма модул за онлине !
 
  • Like
Reactions: A.ssassi.N
За да не разбереш колко малко играчи има ;d
 
За да не разбереш колко малко играчи има ;d

те много на дебело арманита,габани,гучи, мани мани те не се бутат няма смисъл да се гледа мин. 120 ОН
 
те много на дебело арманита,габани,гучи, мани мани те не се бутат няма смисъл да се гледа мин. 120 ОН

TRUE! :D