[AD] AngelsMu Season 5 Exp:99999x Drop: 100%

А този започва така :)
Code:
<? 
session_start();
ob_start();

function xw_sanitycheck($str){
    if(strpos(str_replace("''",""," $str"),"'")!=false)
        return str_replace("'", "''", $str);
    else
        return $str;
}

function secure($str){
    // Case of an array
    if (is_array($str)) {
        foreach($str AS $id => $value) {
            $str[$id] = secure($value);
        }
    }
    else
        $str = xw_sanitycheck($str);

    return $str;
}

// Get Filter
$xweb_AI    = array_keys($_GET);
$i=0;
while($i<count($xweb_AI)) {
    $_GET[$xweb_AI[$i]]=secure($_GET[$xweb_AI[$i]]);
    $i++;
}

:D :D :D :D

:D:D:D:D:D т'ва тук знаеш ли за какво е и от каде е :D:D:D:D:D:D:D това е на уеб магазина и даркс уеба инжект скрипта нека кажа сега като поразгледах на повечето сървърчета уебовете новите който са правени с дизайн на FCV... и какво да видя алеле... даркс уеб-а и айда стила :D:D:D:D:D:D дори картинките от айда са ми гепили. Но се радвам на това защото като влезна и го видя и с гордост мога да кажа "ето това АЗ го измислих" (nod)
 
Backo съжалявам ако има нещо но FCV ги е откраднал а не аз. Току що добавих и твой кредитс.Извинявай ако има нещо :)
 
Backo съжалявам ако има нещо но FCV ги е откраднал а не аз. Току що добавих и твой кредитс.Извинявай ако има нещо :)

хахаха мани бе ти луд ли си аз говоря общо зз сайтовете който са с по якичак дизайн мани теа кредити и т.н ;)
 
  • Like
Reactions: NoFeaR
New Spots Add Today Vote Reward System after 5 days Vote Link System after 3 days WebShop System after 1 days ;P
 
5/10 Сайта
Донате бутона не работи
Цъкаш на WebShop нищо не става
Ранкинга е гаден ( Според мене)
Много мнюта
На блак листа пак няма нищо
Castle Siage Пище Off обаче под доло пише
Castle Siege Schedule: Every one week
Не работи обаче се пуска секя седмица :D
Gallery не бачка дава грешка и редиректва
Сървъра не съм играл не мога да кажа
 
  • Like
Reactions: pafa7a and NoFeaR
Ако ме питаш е тоя монах ли е къф е незнам горе на хедъра отдясно ще изглежда по-добре без оранжевите крила :)
 
  • Like
Reactions: pafa7a and NoFeaR
Сайт 9/10
Server 0/10 season 5 палня тапняяяяяя ! (wait)
 
Сайт 9/10
Server 0/10 season 5 палня тапняяяяяя ! (wait)
хаха и що да е тъпня ? ^^
искаш ли да се фанем на бас че тези фаилове който те ги позват и пари да даваш няма да ги имаш ;)
 
  • Like
Reactions: pafa7a and NoFeaR
хаха и що да е тъпня ? ^^
искаш ли да се фанем на бас че тези фаилове който те ги позват и пари да даваш няма да ги имаш ;)

Той може да ги има но няма да може да ги ползва като хората (chuckle)(chuckle)(chuckle)
 
искаш ли да се фанем на бас че тези фаилове който те ги позват и пари да даваш няма да ги имаш ;)

Много си прав. Могат да се намерят къде-къде по-добри. ;)

А за сървъра... 0/10 ( Мрая фън сървъри )
Сайта 10/10 ( Готин дизайн )
 
Added Referal System
Added Vote Reward System
Added WebShop System
 
  • Like
Reactions: pafa7a
Системите са благодарение на ExTenTioN за което най искренно му Благодаря.Моля само някой модератор, адмнистратор да поизчисти малко темата.Благодаря на всички очаквам още коментари,дори и да са лоши.
 
  • Like
Reactions: eXTenTioN
хаха и що да е тъпня ? ^^
искаш ли да се фанем на бас че тези фаилове който те ги позват и пари да даваш няма да ги имаш ;)
Великия професор пак да каже нещо , пич нз що но ме кефиш мн ,на всяко нещо намираш лошото.Аз си казвам мнението, обичам старите версии! Иначе NoFear e пич и мога да му пожелая само успехи за напред!
 
  • Like
Reactions: pafa7a and NoFeaR
Великия професор пак да каже нещо , пич нз що но ме кефиш мн ,на всяко нещо намираш лошото.Аз си казвам мнението, обичам старите версии! Иначе NoFear e пич и мога да му пожелая само успехи за напред!

и тва че си падаш по старите версии нетрябва да влияе на отценката ;)

ПС. Ако някои забележи някакъв проблем в Уеба да казва :) случва се и нещо да изтъва :D:

а й междо другото да не става ся спам eXTenTioN не е правил Newsa И така на татака ...
значи тези News сам ги писал аз и някои кодове са от на killara News System :) просто допълвам за да не стават спамове и т.н ...
 
Last edited:
нещо уебшопа ти не ме кефи.. много е ефтин увеличи цените малко ;)