Aion Sig :) (Again)

Lycan

Active Member
Joined
May 27, 2009
Messages
351
Reaction score
48
Това е един сиг който правих за един потребител на "infinite aion" опитах се да е нещо различно,а не обикновеният правоъгълнк с рамка :)

Ragnasa-1.png


Още едно :)
BumB.png


Това е съвсем просто :)
AionGladiator-4.png


Viperfx-1.png
 
Last edited:
хубави цветове както винаги обаче надписа просто разваля сига...
Втория доста може да се поговори за него но обаче много ми харесва светлината до цветове много не си го докарал но само зарад светлината бих казал че е доста добро изпълнение...Сау спри да слагаш тия надписи наистина стоят ужастно и развалят цялата гледка ...
 
Last edited:
Текстове искаха хората за които ги правих :)

Update 3
 
я ми направи като третата ако може :p
 
може ли да ми направиш един подпис или тапет с гладиатора от айон ще съм ти много благодарен а тея са много добри 10/10 :)
 
Доста добри са :}

btw кога ще излиза пълната версия на играта защото играх бета-та,но там не може да се дава party и повечето работи не бачкат ...
 
Систем незнам кво си играл но тва дет си го играл не е било OB (Опен Бета) a си играл в пиратския сервер (Infinite AION) :) Там все още се оправят бъговете :)
А официялният сервер вече е пуснат и се плаща за него обаче 24 лева за 1 месец :)
 
lycane мерси за линка ама ако може и 1 подписче ми направиш ще съм ти благодарен ;)
 
;dd еми само както гледам как ти са сига се запалих по играта :)
 
харесаха ми всички, само малко работа по текста и да смалиш рендера на сиг-а с "изкачащия" рендер :)
 
Знам текста ми куца супер много гледам уроци и се мъча да го направя ама...
 
да ти кажа честно от уроци можеш да научиш така наречените "basics"
няма нужда от уроци на този етап, мисля че просто трябва да огледаш сигнатури с по-добри тескстове ( не визирам моите) :)
 
ам аз пробвах с "clipping mask" ама нещо не се получава :D
 
Lycane ти тез години ши ми напрайш ли сигнатура??? :D: