тема за спорове

общо изиграни мача м/у левски и цска - 123.
победи за левски - 49 | победи за цска - 39 | 35 равни мача.
отбелязани голове за левски - 183, за цска - 168

има ли още какво да спорим ?

Много добре казано PURE (y) (y) (y) Само Левски
http://vbox7.com/play:26f36b28
 
НЕ ЦЪКАЙТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ (tmi)(tmi)(tmi) :D:D:D

и аз бих препоръчал същото

Filth ти си един боклук който слуша само метал, който си мисли че всяка друга музика за нищо не става е аз ще ти кажа едно, по принцип слушам почти всички стилове, но метала немога да го трая защото това не е музика нито ритъм има нито нищо, само викат - състезатав се кой по - силно вика. Е повече недей писа в полза за метала защото имам много да пиша за метал или чалга.
Хората като тебе казват че не слушат Балканска музика но мога да ти посоча няколко песни които като ги слушам и настръхвам.

Елица Тодорова и Стоян Янкулов - Девойко, Мари Девойко
Елица Тодорова и Стоян Янкулов - Вода
Е това е музиката която вие не харесвате !!!
Мога да посоча още много балкански песни но не искам да трупам форума....
 
Last edited:
и аз бих препоръчал същото

filth ти си един боклук който слуша само метал, който си мисли че всяка друга музика за нищо не става е аз ще ти кажа едно, по принцип слушам почти всички стилове, но метала немога да го трая защото това не е музика нито ритъм има нито нищо, само викат - състезатав се кой по - силно вика. е повече недей писа в полза за метала защото имам много да пиша за метал или чалга.
хората като тебе казват че не слушат балканска музика но мога да ти посоча няколко песни които като ги слушам и настръхвам.

елица тодорова и стоян янкулов - девойко, мари девойко
елица тодорова и стоян янкулов - вода
е това е музиката която вие не харесвате !!!
мога да посоча още много балкански песни но не искам да трупам форума....
аз не съм ти виновен че си курва на темата музика!
 
като имам наум, че темата е за спорове, значи моето мнение е твърдо офтопик.. тоест не искам да споря с никой :) искам да кажа, че някои казват, че не слушат българска музика, щото била тъпа, като под българска музика повечето разбират главно чалга и народна музика.. вярно, че не всеки харесва ориенталски ритми или хора, но има бг песни, които не са в тези стилове.. говоря за хубавите български поп песни - има толкова много талантливи изпълнители! помислете за новите мюзик айдъли например.. и не само! помислете за графа, мария илиева, дамян попов, елица тодорова (благодаря на pure), отделно лора караджова, аксиния и т.н. мога да изредя още много! така че нека тези, които не харесват "чалга" и "народна музика", да не обиждат целия бг музикален арт само, защото не харесва някои стилове!
пп: не мога да обяснявам много добре (проблемът в момента седи пред моя монитор), надявам се да сте схванали основната ми идея..
 
Last edited:
като имам наум, че темата е за спорове, значи моето мнение е твърдо офтопик.. тоест не искам да споря с никой :) искам да кажа, че някои казват, че не слушат българска музика, щото била тъпа, като под българска музика повечето разбират главно чалга и народна музика.. вярно, че не всеки харесва ориенталски ритми или хора, но има бг песни, които не са в тези стилове.. говоря за хубавите български поп песни - има толкова много талантливи изпълнители! помислете за новите мюзик айдъли например.. и не само! помислете за графа, мария илиева, дамян попов, елица тодорова (благодаря на pure), отделно лора караджова, аксиния и т.н. мога да изредя още много! така че нека тези, които не харесват "чалга" и "народна музика", да не обиждат целия бг музикален арт само, защото не харесва някои стилове!
пп: не мога да обяснявам много добре (проблемът в момента седи пред моя монитор), надявам се да сте схванали основната ми идея..

абе путенце съгласен съм с теб но не и с хората който изреди :d ще се смея много ако някой се изцепи с некой "рапар"
 
аз не съм ти виновен че си курва на темата музика!

:d: не съм "курва" а разбирам от музика и знам какво да слушам...
 
:d: не съм "курва" а разбирам от музика и знам какво да слушам...

всеки си има свое мнение. попитаха ме какво слушам а ти ме убиждаш. мисля че просто отвърнах на удара.
 
не те разобеждавам !

Вие ако не уважавате родната (българската) си музика тогава какво уважавате... ?
За тези които слушат метъл: Да и аз много слушам хаус и понякога го предпочитам пред българската музика но балканската музика и по точно българската ще остани завинаги в мене, завинаги с сърцето ми. Та тя даже звучи из цял свят - космос като например:

Валя Балканска - Излел Е Делю Хайдутин

Тази песен в нейно изпълнение е повод за искрена национална гордост, след като през 1977 г. неин запис е включен в Златната плоча, изпратена в космоса с двата американски космически кораба Вояджър, които през 2004 г. напуснаха пределите на Слънчевата система.​
Препис от bmo.bg
 
Last edited:
ае до тук със спора за музиката... никого не съм разобеждавал, всеки слуша какво харесва, просто искам да осъзнаете че българската музика не е лоша и имаме доста добри таланти и доста добри песни
 
ЧАЛГАААААААААААААААААААА (dance3)
 
Е гати и такава ли тема имаме o_O