[Req] Хост на сървър

BambuchA

New Member
Joined
Jan 29, 2009
Messages
174
Reaction score
18
Не знам дали точно тук е правилното мястото на темата, а ако не е моля някой модератор или админ да я премести където й е мястото. Та защо пускам темата, пускам я защото мога да хоствам сървър на MuOnline към някой който иска.

Имам следния компютър:

- 4 GB of RAM
- Intel Core 2 Duo - 2.80 GHz
- 1 TB HDD
- 512 MB Video
 
пиши на скаип dungeon_92 ще се договирим :)
 
Не знам дали точно тук е правилното мястото на темата, а ако не е моля някой модератор или админ да я премести където й е мястото. Та защо пускам темата, пускам я защото мога да хоствам сървър на MuOnline към някой който иска.

Имам следния компютър:

- 4 GB of RAM
- Intel Core 2 Duo - 2.80 GHz
- 1 TB HDD
- 512 MB Video

Оп извинявай не прочетох добре темата някои да изтрие този пост ако може
 
Не знам дали точно тук е правилното мястото на темата, а ако не е моля някой модератор или админ да я премести където й е мястото. Та защо пускам темата, пускам я защото мога да хоствам сървър на MuOnline към някой който иска.

Имам следния компютър:

- 4 GB of RAM
- Intel Core 2 Duo - 2.80 GHz
- 1 TB HDD
- 512 MB Video

драсни на skype kr373n
 
Не е казано, че трябва да е в скайп и темата е затова...
 
Давам ти файлове с4 еп2 със готови шопове и спаунове + лвл 4 крила и нови итеми(все още е демо обаче xD)
 
За момента аз не искам да пускам сървър сам. Искам да се включа към някоя верига...
 
За момента аз не искам да пускам сървър сам. Искам да се включа към някоя верига...
е как не искаш да пускаш сървър на ли ти ще го хостваш
 
е как не искаш да пускаш сървър на ли ти ще го хостваш

Май и той не знае какво иска ама...
 
оффф колко сте бавниииииии човека иска да каже че не му се занимава да разпостранява сървъра и така нататак само да бъде хостер и съответно да взима някви % ....
 
За момента аз не искам да пускам сървър сам. Искам да се включа към някоя верига...

Верига... каква верига... за бързо хранене или доставка на пица? Че нещо съм огладнял в момента.. :( или ааа дам на теб идеята ти е да си хост на примерно като опен му или емералд му друг техен сървър примерно да е 97 или там к'вото ще да е и да гушиш кинти и слава покраи тях... дам ясно...
за жалост помислих, че ще си от верига за бързо хранене но уви не... и пак съм си гладен (speechless)|-(
 
Верига... каква верига... за бързо хранене или доставка на пица? Че нещо съм огладнял в момента.. :( или ааа дам на теб идеята ти е да си хост на примерно като опен му или емералд му друг техен сървър примерно да е 97 или там к'вото ще да е и да гушиш кинти и слава покраи тях... дам ясно...
за жалост помислих, че ще си от верига за бързо хранене но уви не... и пак съм си гладен (speechless)|-(
:D
 
Мне няма да искам никви пари...
 
Мне няма да искам никви пари...

free host? weheee (dance2) с перфектен интернет и компутър weheee (dance2) ти си мечта за всеки (xaxa)
 
Нета не е много силен, но няма да има проблеми.... ами какво да каже само за пари... имам от друго места от къде да искарвам затова.. :p
 
Нета не е много силен, но няма да има проблеми.... ами какво да каже само за пари... имам от друго места от къде да искарвам затова.. :p

Въпросът е следният който аз ти намеквам. Ти този компютър си го купил с някакви пари... по параметрите който описваш по-горе той е перфектен и искаш да ми кажеш, че ще го предостъпиш за хостинг на му онлайн игра ей така? Този интернет който ползваш също даваш пари за него нали така или го крадеш ;)

Сега ще очаквам да кажеш, че и ти ще си работиш на компютърчето като е пуснат сървъра...? И аз ако съм от тази "верига" ще ти каза забрави :)

Според мен мое лично мнение ;) като гледам предишни твой теми и сървъра ти търсиш добри файлове и всичко това е за заблуда на противника... (chuckle) само някой да сe съгласи и да ти даде готово всичко и ти (finger) в (mooning) (chuckle)
 
Търся файлове.... :D (rofl) Да те питам аз тебе ти видял ли си, че се завърнах преди няколко дни в сферата на тази игра. Бях я спрял, а и не ми трябват файлове правя го просто ей така, защото искам да имам сървър на му онлайн само, че ако е сам го развивам не мога да събера хора... затова искам към някоя верига..