Трейлър

имаш предвит гамеплей или инфо видео ...
 
брей мислех че само филмите и игрите имат трейлъри :d:
 
брей мислех че само филмите и игрите имат трейлъри :d:

MuOnline какво е? Игра. Не е магазин за левче :D:
 
muonline какво е? игра. не е магазин за левче :d:

игра е... но ти ще правиш трейлър на сървъра а не на играта нали ? или съм се объркал ?
 

игра е... но ти ще правиш трейлър на сървъра а не на играта нали ? или съм се объркал ?

omfg...брат вземи се образовай малко...в момента пишеш за 2 едни и същи неща....аз не намирам разлика между играта MuOnline и сървъра MuOnline
 
omfg...брат вземи се образовай малко...в момента пишеш за 2 едни и същи неща....аз не намирам разлика между играта MuOnline и сървъра MuOnline

Аз пък намирам :) Примерно World Of Warcraft -Game Treiler Или пък примерно сервер Spine Breaker - Game Treiler няма да е на играта като цяло а на самия сервер (happy)
 
Аз пък намирам :) Примерно World Of Warcraft -Game Treiler Или пък примерно сервер Spine Breaker - Game Treiler няма да е на играта като цяло а на самия сервер (happy)

тук не говориме за WOW или Spine Breaker а за MuOnline :)
 
ем аре напрай трейлъра или да ти го напраят да видим кво ще стане ве. ще напишеш на няква картинка "mudarkangels", "exp", "drop" и после некви скрийншотове като се сменят и туй то, ти въобще знайш ли как, кога и с какво се прави трейлър на дадена игра ве ?
 
какви trailer-и сте направи за това му чак се търкалях от смях (rofl)
 
ем аре напрай трейлъра или да ти го напраят да видим кво ще стане ве. ще напишеш на няква картинка "mudarkangels", "exp", "drop" и после некви скрийншотове като се сменят и туй то, ти въобще знайш ли как, кога и с какво се прави трейлър на дадена игра ве ?

какви trailer-и сте направи за това му чак се търкалях от смях (rofl)

ами нещо подобно на това ;] http://vbox7.com/play:63e6b7a2
 
сега видяхте ли, че и в сървърите има трейлъри?

това е трейлъра на МУ ОНЛАЙН, тоест на WebZen а не на някакъв сървър...
 
това е трейлъра на МУ ОНЛАЙН, тоест на WebZen а не на някакъв сървър...

това е един от трейлърите на глоблния СЪРВЪР на MuOnline