[Release] Система за Counter Strike(Php Fusion)

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
Система за сайт PHP Fusion​

Системата включва.

  • Регистрация
  • Лог Ин Панел
  • ЛГСЛ
  • Форум
  • Админ Панел
  • Чат
    • 12 Теми
и още много добавки който можете да си намерите.

Системата е доста добра лично аз съм със нея! Стига да знаеш с какъв темпл да си я направиш може да стане много красива и доста харесвана.

Системата можете да си изтеглите от тук

Download

Инсталация:Отваряте setup.php и следвате инструкциите.

Ако имате някакви затрудния и ви трябва нещо питайте тук ще ви помогна понеже знам почти всичко на тая система.
Ето и снимки от темите:
2956701Q.png

2956707e.jpg

2956717O.jpg

2956718L.jpg

2956710d.jpg

2956713z.jpg

2956720E.jpg

2956721z.jpg

2956726V.png

2956737v.jpg





Credits: PHP-Fusion ,Nick Jones,Web Turist

Изтегли препоръчана програма за хостване на уеб сайта лесно и удобно

http://www.megaupload.com/?d=MQZ1X4PR
 
Last edited:
  • Like
Reactions: PLMN and hdimitrov
Поне да беше написал, че си го взел от тук..
 
Поне да беше написал, че си го взел от тук..

пиша кредити но щом искате ще напиша че е от там :) не ме бърка просто реших да го пусна и тук не е излишно.
 
Не ми дреме за некви кредити, просто трябва малко респект. :)
 
ее аз примерно немам време се рова да търся в нета щото работя и МЕРСИ за ъплоада :)
 
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM' at line 9

Това ми изписва по време на инсталацията, непосредствено стъпката след попълването на юзър, парола за базаданни
 
Last edited:
ReSpEcT може ли да ми помогнеш с един друг Counter Strike Сайт моля ако се съгласиш ще ти дам скайпа ми и да се разберем
 
Ще ти помогна бе няма проблеми ;): намери ме ти направо скайп ми е на профила.
 
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM' at line 9

Това ми изписва по време на инсталацията, непосредствено стъпката след попълването на юзър, парола за базаданни

Ако помогнеш и за това, евала! :)
 
Просто трябва да промените типа на MySql в файла config.php или да си инсталираш нов MyISAM сървър :)
 
в тази стъпка би трябвало и да има тип на Mysql напише твоят там и би трябвало всичко да е ОК
 
в конфиг файла няма нищо и такава стъпка за тип на ескюел няма :(
 
Ползвам xampp 174, трябва нещо да се бутне в mysql, нещо от базата данни е :(
 
ползвал съм тази система и не става за нищо, супер натоварваща е особено ако ползваш услугите на смсхостинг сайта ще ти зарежда по 1 ден
 
  • Like
Reactions: A.ssassi.N
ползвал съм тази система и не става за нищо, супер натоварваща е особено ако ползваш услугите на смсхостинг сайта ще ти зарежда по 1 ден

По-точно кажи, че зависи от кадърността на задклавиатурното устройство..
 

moje li nqkoi da uploadne sistemata v foruma ili v drug sait za da mojem da si q isteglim za6toto Megaupload kakto mislq che znae e zatvoren ve4e.


Mersi.
 
може ли нов линк за даунлоуд?