Проблем с видео картата

Arr0gance

Active Member
Joined
May 25, 2009
Messages
912
Reaction score
80
Здравейте искам да споделя един проблем.. Както си играя и по-едно време ми се спира монитора без да иска да се пусне... , смених драйверите ! Друга идея? :(
 
Last edited:
пробвай с друг монитор може да е проблема в монитора :)
 
пробвай с друг монитор може да е проблема в монитора :)

Ти ебаваш ли се??
Според мен е от 21 Viruses
1 spyware и е на половината :)
 
мислиш ли че ако се ебавам ще седна да ти пиша по темата!!?!?!
 
Почисти компютъра от тея гадини .. и пиши пак.
 
Няма такива работи..

хмм по мой спомен дори от таска можеше да се затвори безпроблемно ...
 
аз също бих ти препоръчал Malwarebytes! и също така RegistryBooster 2010 :) имах 800 прецакани регистри и се чудех защо ми цикли и също така ми оправи повечето проблеми с компа :)ю

ПС: стези 2 програми успях да си оправа компа без да го преинсталирам и сега ми е екстра компчето :) остана да му пусна 1 дефрегмен и ще е като ново
 
аз също бих ти препоръчал Malwarebytes! и също така RegistryBooster 2010 :) имах 800 прецакани регистри и се чудех защо ми цикли и също така ми оправи повечето проблеми с компа :)ю

ПС: стези 2 програми успях да си оправа компа без да го преинсталирам и сега ми е екстра компчето :) остана да му пусна 1 дефрегмен и ще е като ново

А би ли споделил добра програмка за дефрагментиране?
 
ами аз лично ползвам програмата която си върви с XP сега за Виста и 7-цата незнам за тях но би трябвало и те да си имат такава програмка това е много полезно да го правиш секи месец :) зада нямаш проблеми с ПЦ то :)
 
Честно казано имах същия проблем. Както си играя и спираше монитора и причината беше в захранването на самия монитор.
 
Честно казано имах същия проблем. Както си играя и спираше монитора и причината беше в захранването на самия монитор.

и аз имах това в предвид да си погледне самия монитор да не е проблема :)