[Help] Онлайн Скрипт

ludlud

Active Member
Joined
Jun 27, 2008
Messages
917
Reaction score
101
Момчета от къде мога да си взема ( или копна :D ) някоя подобна игра http://www.xpr0.com/ hanovete,bgmafia,bglife и подобни ?
 
най-лесно е да си е напишеш.тези игри които изброи струват много и няма да ги намериш еи така из нета
 
от кой сайт мога да се науча (знам че много се изисква но искам да се науча,,,)
 
За най-простите игри ти трябва знания в php,mysql,html,css за по-сложните вече може и javascript,ajax и други,но като цяло за да го научиш като хората,а не от някой сульо и пульо си купи книжни потърси из нета и си поръчай ако имаш мерак,но се изисква много работа една такава игра отнема месеци за направата от 3-4 човека,а за сам човек да не говорим
Аз поначало работя сам и вече 3та седмица ми отнема да направя един сайт с php,mysql,html,css,ajax,javascript,но поне си заслужава
 
i have bgmafia znd lots more writ to me on my skype: machev3
 
are you kidding? seriously ...get of from the PC and go outside you live in a dream world..ill tell it again and on english YOU DONT HAVE BGMAFIA its pathetic copy,its just HTML.YOU DONT HAVE THIS GAME and you cannot find it for free.ok think for a sec.if this game was released why have only 1 server and 1000 players.i give you something to think about on that short night.I talk about bgmafia,hanovete not for xpr0.com
 
Last edited:
i have bgmafia znd lots more writ to me on my skype: machev3

Haha, idiot! I am sure that you don't have that game and no other like this games. Stop talking bullshits and try to learn something. How can you have that game, you can't copy it that easy. The next thing you should do now is to make a suicide, SUCKER!

P.S. Sorry if I've insulted you with some of my words and also i'm sorry for my bad english (im sure i have some mistakes)!
 
ototkade znaete che sam q zel free we ?? Nesi pravete truda da pishete na angliiski prosto nemam flextype... A q mi otgovorete na vaprosa otgore sharky zako ti ne otidesh se grumnesh vidq che nqkoi moderator ili nqkoi ot darksteam e napiszl neshto ne e dlujno se maznish kat nqkva putka ... Ta eba v idiota kat neznaete kvo imam i kvo nqmam nedeite mise durvete... Osobeno ti sharky sus tvoite tupi komentari ... Are odi se hvarli ot nqkoq terasa da sam se bil suicidnal da te eba v mangala smotan ! I chakam otgovor na vaprosa otgore ....
 
сериозно...живеете в измислен свят ае като е имаш чакам да е пуснеш.Разбира се ще кажеш: "не искам".Колко сган като теб съм срещал вие сте като балон с въздух.Когато си надут си голям,но малко студенина и се сплескваш.Айде като имаш чакам..(chuckle).Също не вярвам да си дал над 2000 лева за игра само да е имаш на HDD,so bagala!
 
Last edited:
nemam real ip no shte nakaram frto da go pusne ot negovia ... Kat go pusne shte vi dam link (ako ne zabravq) i ne razbrah otgovora na vaprosa mi ...
 
не ти виждам въпроса,а отностно играта отново ще ти кажа че е нямаш.Има едно копие на bgmafia,но е копнато само html даже css липсва и е една голяма каша.Казах ти ако е имаше до ся да си я пуснал,да печелиш парички,но едва ли си дал толкова много пари.За играта може да спорим цял ден и пак няма да излезнеш прав.Казах ти че чакам да е видя не да кажеш че си забравил така само показваш че нямаш нищо.Колкото за IP,из нета има безплатни хостове с реални IP-та такаче тва не ти е проблем.
 
хора, сайта зарежда, просто изчакайте (4-5 минути). исках да го разгледам, но ми се спеше, а ми зареждаше супер бавно, за това утре.
 
frto mi kachi failovete sus filezilla za da vi pokaja ... Ako iskash si reji glavata
 
в тоя сайт единственото нещо еднакво е картинките на опит, респект, пари и т.н. ... копирали сте и уменията фабрикант, работник и бизнесмен. и още някои други неща. тоест еднаквото с бгмафия е 10/100%
 
tova e bg life... Ama q kajete raboti li ili ne? Tova e vaprosa
 
това е елементарно даже и аз го имам :d