[Help] Не излиза лентата за connect

newguy

Well-Known Member
Joined
Nov 23, 2008
Messages
644
Reaction score
572
Здравейте. Имам проблем със сървъра. Пускам го не дава никакви грешки и всичко върви нормално. Влезна ли, с който и да е клиент я няма лентата за сървъра не пише disconnect нищо.

Смених JoinServer Connectserver и няколко клиента. Все още обаче не се оправя проблема. (think)
 
Здравейте. Имам проблем със сървъра. Пускам го не дава никакви грешки и всичко върви нормално. Влезна ли, с който и да е клиент я няма лентата за сървъра не пише disconnect нищо.

Смених JoinServer Connectserver и няколко клиента. Все още обаче не се оправя проблема. (think)

Най вероятно IP-то в main.exe не си го сменил с твоето или си забравил да сложиш Serial кода в main-a ..
 
Промених serial-а но пак ефекта е същия. IP-то е сменено 100%.
 
коя версия ти е сървъра? провери ли CONNECT SERVER-a дали се свързва с GameServer-a?
 
99B. Как да го проверя?

CS-а работи GS-то работи. (think)
 
99B. Как да го проверя?

CS-а работи GS-то работи. (think)

отвори CS-a и там пише дали GS-to е свързано
 
d99cc13eac761b4f29af8881e8412435.jpg
 
И него пробвах. Проблема е същия.

От bor минах на този. Joinserver-а смених сигурно с още 2-3 и пак така.
 
Провери порта на GS в CS да не е различен.
 
Как да го проверя?
 
Как да го проверя?

ми порта на GS можеш да видиш от старт ъп-а, виж дали порта е еднакъв в конфиг файловете на CS-a по (пример за порт 55901)
 
Виж firewall да не си блок нещо което не трябва :)
 
Main.exe сменено firewall е спрян антивирусната спряна (това не би трябвало да се отразява за моя комп).
 
Main.exe сменено firewall е спрян антивирусната спряна (това не би трябвало да се отразява за моя комп).

бих ти дал хубави файлове с който да нямаш проблеми но сега съм във Варна
 
Не си направил добре Configa или клиента ти не е такъв .. :)