Мнения за Nokia N97?

Взимаш си като мене Nokia E61i и забравяш за всичко :)

btw. N97 е добър избор нали знайте , че няма вечни неща :)

Според мен този тип телефони нестават за нищо.
И пак казвам МОЕ МНЕНИЕ неискам да съм против някого просто изразявам мнението си :)
 
Телефона е хубав но според мен не е най удачният избор
Запо ?!
Ами защото клавиатурката като се плъза с времето започва да се отваря сама и това е гадно. :)

Н97 ще ми стъпи 100 лева :) Чист бартер със 5530 тя клавиатурата да почне има капчица . Все пак сме Българи :D:D:D:D
 
Вземай една 1100 и си железен... Е тва е телефон за милиони... Прелитал е едва ли не 10 метра и само неква драскотина там... Е тва е Iron Phone. :D
 
Вземай една 1100 и си железен... Е тва е телефон за милиони... Прелитал е едва ли не 10 метра и само неква драскотина там... Е тва е Iron Phone. :D

още продават ли се 1100? (think)
 
Вземай една 1100 и си железен... Е тва е телефон за милиони... Прелитал е едва ли не 10 метра и само неква драскотина там... Е тва е Iron Phone. :D

OMG тва не е нищо пак и на мен ми трябва телефон със екстри :) ! Трябва ми едно 90% където съм да мога да влизам в интернет и т.н. :)
 
Вземай една 1100 и си железен... Е тва е телефон за милиони... Прелитал е едва ли не 10 метра и само неква драскотина там... Е тва е Iron Phone. :D

AXAXAXAXAXAx (xaixai)
Добре ве ... (xaxa)
 
AXAXAXAXAXAx (xaixai)
Добре ве ... (xaxa)

Мамка му или аз забравял или вие нещо 0.о !
На темата пише "Мнения за Nokia N97?" не за 1100 :)
 
Вземай една 1100 и си железен... Е тва е телефон за милиони... Прелитал е едва ли не 10 метра и само неква драскотина там... Е тва е Iron Phone. :D

Аз имам 2 такива, но не ги ползвам. Отвратителни са. N900 е по-добра от N97. Точка. (chuckle)
 

Знаеш ли как се разбира най-лесно дали показва реални тела ако така може да се каже :D :D :D .... обръщаш камерата към теб и като си видиш ОНАА РАБОТА и има същия размер ще знаеш истината :D:D :clap:(dqvol)
 
Е но някой може и нищо да не видят :bangin:
 
n97 даваше мн проблеми не ти го препоръчвам направи ли 1 година и за боклука
 
Н97 ще ми стъпи 100 лева :) Чист бартер със 5530 тя клавиатурата да почне има капчица . Все пак сме Българи :D:D:D:D

Има капчица вика ,тва ме накефи (xaxa)
 
сигорен ли си лешо, защото 1 мой Фр искаше да се поръчва такава ???
 
Lesh0 е прав. Доста бъгчета има и толкова изкарва 10-12 месеца...
 
Lesh0 е прав. Доста бъгчета има и толкова изкарва 10-12 месеца...

Затова има Update на firmware !
Вие искате зимате от магазина и яко само цъкане и тва е ^.^ . Ни става има си Update за изчистване на бъгчетата и тва за 10-12 месеца немога да го повярвам като телефона е на няма и година от както е излезнал :)
 
земай 5800 от януари месец миналата година съм с него и нямам никакви проблеми ;d
хем цената е по-ниска хем и телефона не е толкова тежък :D
 
земай 5800 от януари месец миналата година съм с него и нямам никакви проблеми ;d
хем цената е по-ниска хем и телефона не е толкова тежък :D

Както обясних давам 5530 за н97 няма да го взимам чисто нов :) ! Н97 където я зимам е на няма и 2 месеца . Но се е бъгнала при update и сега иска да се преинсталира.Както и да се замислите 5530 съм я зел на 65 лева едно ходене до Благоевград ми е 20 и още 20 за ре-инстал . И ми излиза 100 лева н97 0.о мисля че си е доста на кяр
 
какъв е проблема да сложиш наново software-a? както по-горе каза има си firmware